Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok ilyen munkahelyet...

Tudnátok ilyen munkahelyet ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Fő, hogy ne kelljen megszakadni, beszélgetni, barátkozni lehessen. Telefonozásba, kv és cigizésbe ne szóljanak bele. 1műszak, hétvéget nem tudok vállalni. Tudom pénzt nem nagyon adnak, de nettó 200ezer +cafetéria azért legyen meg.

2018. aug. 23. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Drága barátom ez egy álommunka. Ha az ember találna ilyen munkahelyet, lenne választása akkor neked sem kéne ilyen munkahelyet keresni mert már valószínű ott dolgoznál.
2018. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Végzettséget írhatnál, különben hiába mondunk ötleteket, lehet, hogy azok elérhetetlenek lesznek neked.
2018. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Néhány szakosodott irodista munka. Pl. HR. De ez is viszonyítás kérdése, mert van, hogy összegyűlnek itt is a tennivalók.
2018. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
közmunka
2018. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez a kérdés rossz helyen van. Humor kategóriába rakasd át.
2018. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Irodai munka, HR, ilyesmi, de sok múlik a főnökön is, hogy milyen felfogású.

De mondjuk végzettséget nem mondtál, pl 8 általánossal nem fogsz ilyen munkát találni..

2018. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem maradj otthon, ott annyit telefonálsz, kávézol és cigizel amennyit csak akarsz. Ja, hogy akkor nem kapsz fizetést? Nem baj, akkor majd nem eszel. Hogy is van az az aranymondás ami a munkáról és az evésről szól? Aki nem akar dolgozni, az ne is egyék. Azért nagyon rossz lehet annak aki semmihez sem ért!?
2018. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Van kereskedői vénád? Mert akkor mehetsz salesre.


órákon keresztül telefonozhatsz, cseveghetsz, ha hallod az illető hangját, rögtön át is tudod venni az irányítást.


Ha van érzéked a dologhoz, és eredményes vagy, akkor meg hagynak érvényesülni. Tök mindegy mit csinálsz, ha hozod a számokat. Kávézgathatsz te egész nap, ha az eredményed téged igazol, akkor még buzdítani is fognak, hogy menj csak:DD


Igen, vannak ilyen ágazatok..ahol teljesen mások a munkamorálok, viszont a látható háttérben nagy dolgok vannak.

2018. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
*viszont a nem látható háttérben
2018. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ilyen munkám van, saleses vagyok, ahogy egyik válaszoló már írta. Az én pozíciómban csak az számít, hogy hozzam a számokat, az ügyfeleket, a növekedést. Ha ez megvan, a kutyát nem érdekli, hogy mennyit kávézom, mennyit netezek stb.


Viszont itt pont ugyanez a hátulütő: ha nem hozod az elvárt növekedést, akkor egy idő után búcsút intenek. Ez a szép a salesben, hogy teljesítményalapú és csak rajtad áll, hogy mit érsz el. Viszont a 200 nettónál sokkal többet meg lehet keresni, ha sikeres vagy, de mindez csak akkor műkődik, ha megvannak ehhez a skilljeid.

2018. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!