Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjak ki heti 40 órát...

Hogyan bírjak ki heti 40 órát ilyen munkatársak mellett?

Figyelt kérdés

Takarítóként dolgozom 1 általános iskolában és a munkatársaim mindig azt nézik mit rontok el és azt beszélik ki. Van egy nagyon rosszindulatú nő aki azonnal szalad pletykálni a többiekhez ha pl nyitva felejtek egy ablakot vagy nem veszem észre ha kint hagytam valamit pl takarítószert. Ugyanez a kollegám mindig utasít, hogy eredjek engedni vizet vagy csináljam meg a wc-t. Állandóan parancsolgat azt hiszi ő a főnök (közben meg nem). Meg sérteget, kibeszél a hátam mögött. De az nem baj, hogy ő büfög meg fingik..

Legtöbbször mikor parancsol azt mondja, hogy azért csináljak meg dolgokat mert ő már öreg. ( 46 éves)

Nem is nagyon szoktam velük beszélni. Max ha nagyon muszáj. Elég rossz, hogy nincs ott 1 normális ember.

Egész nap nem szólok senkihez csak hallgatom, hogy ők mit beszélnek..

Volt 1 lány aki azt hittem rendes de kiderült, hogy nen. ( ő is kibeszélt a hátam mögött). Csak játssza az ártatlan bárányt közben meg kétszínű.

Nem tudom meddig bírom még ezen a helyen.


26/N


2018. aug. 24. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki fognak csinálni, hacsak nem támadsz vissza. Addig fognak szórakozni, amíg meg nem mutatod nekik, hogy hol a helyük. Ha nem vagy támadós fajta, akkor tovább kell állnod másik munkahelyre, mert így ők győznek.


Ha jót akarsz, megkeresed a falkavezért és őt iktatod ki. A többi talpnyalója pedig automatikusan vissza fog venni az arcból. Keresd meg a gyenge pontját és ott okozz fájdalmat. Ezek csak ebből értenek.


Sok sikert!

2018. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Ember... Egy iskolaban takaritasz... Takaritonak csak hulyek mennek... Mit vartal? Hogy majd a kollegak ertelmesek lesznek? :D En ugy 10 evvel ezelott dolgoztam egy szolosben... Az is tele volt buta poorneppel... Ha jo kollegakra vagysz, probalj meg irodai munkat vallalni. En is irodan dolgozom, es nagyon megbecsulom, mert minden kollegamat kedvelem, es nincs egymas szapulasa... Szoval hasznald az eszed...
2018. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, egy átlagos munkahelyet és az ott lévő embereket ép elmével nemigen lehet kibírni. Mindenhol az áskálódás, hazudozás, fúrás megy. És nem azért, mert takarító vagy. Én minisztériumban dolgoztam, és ott ugyanúgy primitív, rosszindulatú emberek voltak. Épp hogy a takarító volt a legnormálisabb :D

Jól írták előttem: ne hagyd magad, támadj vissza. Semmit sem érsz el azzal, ha hagyod magad megalázni.

2018. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad,szólj vissza és semmit ne csinálj amire kér a szipirtyó.
2018. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munka,haha. Ott vannak aztán igazán konfliktusok és áskálódások,felfele nyalás lefele taposás,főnök kegyencei besúgói köre ,ágyasai meg mindent megtehetnek.
2018. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 19:50 Tényleg létezik "kávéfőzős irodai munka"? Azért kérdezem mert az egyik ismerősöm azt mondta van ilyen. De azt nem mondta hol! Sose akartam irodai munkás lenni így nem is értem honnan jött az a megjegyzés. Amúgy én olvastam rosszakat az irodai munkáról is. Mindenhol emberek dolgoznak. :D
2018. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!