Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megrángathat egy müszakvezető...

Megrángathat egy müszakvezető következmények nélkül bármilyen (diák) alkalmazottat?

Figyelt kérdés

Létezik olyan indok a világon amiért egy éttermi műszakvezető megrángathat egy dolgozót ?

Vicc az egészben azzal védi magát jóindulatból csinálta hogy észhez térjen a dolgzó (hozzá teszem annyit vétett szegény hogy nem volt a helyén mert a bentlévő másik műszakvezető félre hívta megbeszélni valamit)



2018. aug. 25. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elküldtem volna melegebb égtájakra, utána felmondás.
2018. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Régen főnök volt a főnök és alkalmazott az alkalmazott. Ma meg már minden hülye gyerek megsértődhet egy kis főnöki kirohanásért... (Nem, nem vagyok főnök, csak éppen vannak társadalmi szintek.) Örüljön, hogy nem lett munkanélküli a "szegény" gyerek.
2018. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi szintek valóban vannak, viszont ezek nem váltják fel a becsületet és tiszteletet.


Márpedig egy főnöknek becsülnie és tisztelnie kell az alkalmazottját, mert ahogy az alkalmazott nélkül nem keresne semmit a főnök, úgy az alkalmazott sem keresne semmit a főnöke nélkül. A tiszteletnek és becsületnek tehát kölcsönösnek és egyenrangúnak kell lennie. Ha nem, egyik fél se várjon semmit a másiktól.


A feljebb való társadalmi szint pedig nem jogosít fel arra, hogy másokat lenézzen az ember. Vannak tisztelettudó főnökök is, milyen érdekes. Ők miért nem olyanok, mint a sok beképzelt, istent játszó majom? Olvass vissza és megérted.

2018. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozzátok fel, hogy nincsenek olyan társadalmi különbségek ami az emberek alapvető jogaiban különbséget tehetne. A munkahelyi viszony az azon belüli hatáskörökre terjed ki nem tovább. Mint magánszemélyek a beosztott nem alárendeltje a főnökének. Ilyen alapon ha valaki vendégként érkezik, ő is bemehetne végigrángatni mindenkit aki az ő pénzéért dolgozik neki.
2018. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rángathat meg. Fizikailag nem nyúlhat hozzád. Legrosszabb esetben kirúghatnak és ennyi. Én lehet megcsaptam volna.
2018. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már a kérdés elején tudtam, hogy vendéglátás lesz. Ott a k*va anyád dícséretnek számít, az meg teljesen természetes, hogy a szakács rád önt tíz kg kockára vágott krumplit a levével együtt, majd a műanyag ládát is hozzádvágja, amiben a cuccos volt. Viszont cserébe végigkergettem az utcán a filézőkéssel ^_^

Nem, nem normális dolog így viselkedni egy munkahelyen (se). De megszoksz, vagy megszöksz... vagy visszacsapsz.

2018. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!