Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekiben mennyit keresnek a...

Mekiben mennyit keresnek a dolgozók?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mekiben mennyit keresnek az egyes beosztottak nettóban az egyszerüség kedvéért.


Akinek van tapasztalata leírná? Illetve mennyire egyszerü, hogy müködik az előrelépés? Kell hozzá diploma? (mármint a legmagasabb üzletvezetői pozícióhoz vagy a helyettesihez)


Megmondom őszintén jobban érdekel ez a karrier, mint a jelenlegi szakmám. Értelemszerűen nem a szendics összerakéás meg a wc pucolás, de a karrierlehetőség csábító és egy felelősségteljesebb munkát szívesesen végeznék.



2018. aug. 26. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem diploma kell hozzá, hanem protekció.
2018. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Az mit jelent hogy protekció?

Ha valakinek csak 12 osztálya van az is dolgozhat mekiben?

2018. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván arra gondolt az első válaszoló, hogy az előléptetéshez kell protekció. Egyetemi végzettség természetesen nem kell a mekihez, de szerintem még érettségi sem.
2018. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik váci úti mekinél láttam olyat kitéve, hogy 1100 ft kezdő órabért adnak, hogy bruttó vagy nettó arra mondjuk nem emlékszem (és nyilván nagyon nem mindegy).

Előrelépés szerintem ilyen helyeken nagyon nincsen viszont szerintem, tehát ha csak azért mennél oda, akkor szerintem felejtsd el. Vagy ez máshol is csak a duma része szokott lenni hogy van előrelépési lehetőség. Lehet ha szerencséje van az embernek, van reá lehetőség, de szerintem úgy érdemes bármilyen munkát csak elvallani, hogy amit ajánlanak pozíciót, abban fogsz dolgozni, és ne is várd hogy majd bezzeg ha előléptetnek.

2018. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1100-as órábére csak a diákoknak van, a rendes dolgozóknak 900-as
2018. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!