Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férjem nyugdíjba megy....

A férjem nyugdíjba megy. Nehezen fogadja el az új helyzetet. Valaki átélt már ilyen szituációt?

Figyelt kérdés

#nyugdíjas lesz #fél a magánytól
2018. aug. 26. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én várom, hogy nyugdíjba mehessek, bár nekem már olyan nem hiszem hogy jut. Mit csinált eddig amit ez után ne tehetne meg. Tutira gyógyfűrdőkbe meg horgászni járnék. Sétálgatnék mindenfelé. Vagy akkor már kitalálnék valami otthoni melót amihez értek is vagy legalább szeretem.
2018. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, akik nehezen élik meg az elfoglaltság hiányát. Magam is agresszív leszek, ha hasztalannak érzem a napokat. Ha ilyen típusú, azt ajánlom, keressen valamit nyugdíj mellett. Akár önkéntes valami is lehet, ha a pénz nem probléma. Lényeg, hogy rendszeres, eredményes és sikerélményt adó elfoglaltság legyen.
2018. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Az apám nehezen viselte, hogy nyugdíjba ment és szerette volna magát hasznosnak érezni. Ennek az lett a következménye, hogy amikor tini voltam, folyton kísérgetett és cipelt mindenhova :/ Szerette azt hinni, hogyha ő nem visz el A-ból B-be vagy nem viszi utánam az otthonhagyott tízórait, vége a világnak... meh. Nagyon gáz volt.
2018. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom #3-as...

Én tini vagyok és szeretem ha Apám kísérget. Olyankor fontosnak érzem magam! :D

2018. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es válasz is nagyon jó ötlet...
2018. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagy szerencsém volt, mert a nyugdíj előtti években a saját cégemmel dolgoztam, nagyon lezser programmal, nem függtem senkitől. Igy

a napi 8 órai melót nem egyik napról a másikra váltottam át a nyugdíjas

életre. És az átmeneti időszakban még néhány kisebb munkát is felvállaltam.

Ha volna egy jó hobbyja, az volna a legjobb. Járhat halászni, kerékpár túrákra, és ami a nyugdíjasok legkedveltebb tevékenysége, sokat unokázhat.

2022. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!