Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a szakmàtok, illetve...

Nektek mi a szakmàtok, illetve milyen munkahelyen dolgoztok jelenleg?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a helységre vagyok kíváncsi.

Csak pl egyetemen ezen meg ezen a szakon tanultam, most viszont szakács vagyok mert ez sokkal jobban tetszik nekem.

Esetleg a nemeteket odaírhatjàtok.

Normális válaszokat légyszi,tényleg kíváncsi vagyok. Én is azon gondolkodok hogy más szakmát kéne még tanulnom.

N



2018. aug. 26. 18:21
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
* Mi a végzettségetek?
2018. aug. 26. 18:22
 2/27 anonim ***** válasza:
9%
Mit fogsz a valaszokbol megtudn? De tenyleg...
2018. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ha nem akarsz válaszolni akkor nem kötelez senki. Feltettem egy kèrdést mert kíváncsi vagyok ki mennyire van távol attól a végzettségtől amit eredetileg jónak gondolt magának. Vagy neked ez fáj, esetleg gondot jelent? Nem írtam semmi csúnyàt.

Direkt írtam hogy NORMÁLIS válaszokat. Aki kötekedni akar, írjon ki egy saját kérdést és tegye ott. Köszönöm!

2018. aug. 26. 18:40
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Idegenforgalmat tanulok most nyáron húsgyárban dolgozom, no és pont ez az amit nem szeretnék csinalni habár felkinálták, hogy felvesznek állandóra. De kicsi az esélye, hogy eltudok helyezkedni a szakméban vagy épp tetszeni fog.
2018. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

MEZŐGAZDASÁGI TECHNIKUS vagyok és saját, mezőgazdasági vállalkozást csináltam az utóbbi 10 évben. (alkalmazott nem voltam soha)

Mivel saját haszonból rém lassú fejleszteni, a befektetők finnyásak és pályázatot nyerni lehetetlen, úgy döntöttem, hogy elmegyek KAMIONSOFŐRnek.

Ez is saját vállalkozás ezért nem sokkal keresek kevesebbet de kényelmesebb jóval.

Kötött az egy nap vezetéssel tölthető idő, így marad napi 14.5 órám munka mellett.

Ebben az időben edzem magam, távoktatásban PROGRAMOZÁSt és nyelvet tanulok.

Rövidtávú célom bevállalni egy innen, fülkéből is végezhető, jövedelmező IT állást, vmi jólfizetőt természetesen.

Ezekkel megyek max 35 éves koromig, aztán jöhet vmi kapcsolat, lazulás, nyaralgatás, néhány ötlet-startup, esetleg IT otthonról vagy abban egy vállalkozás.


F

2018. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat várok, látom mégis sikerül értelmezni a kérdést normális embereknek! Köszönöm, mentek a zöldek!!
2018. aug. 26. 18:55
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Turizmus-vendéglátás szakon végeztem, szálláshely menedzsment szakirányon.

Utazási irodában dolgozom utazásszervezőként.

2018. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Angol-kommunikáció szakpáron végeztem, angol tanár és újságíró vagyok. A főiskola alatt újságírónak készültem, de a 4 év alatt lett rálátásom a szakmára (taposni kell, átgázolni másokon, csak a téma számít, 24/7 órás készültség... kemény munka, annyi biztos, kell hozzá egy "gátlástalan" habitus, ami bennem nincs meg, hiába írok jól), így tanítani kezdtem a diploma megszerzése után. Azóta is angoltanár vagyok, de dolgoztam más beosztásban is. A legtávolabbi pozi pénzügyi adminisztrátor volt egy évig egy kis cégnél. Utáltam, de kényszermegoldás volt. Az általános iskolai tanítás sem jött be, azt is kipróbáltam. Így most újra nyelviskolázom. Kaotikus az időbeosztás (este 7-8-ig is tanítok, néha szombaton is, de cserébe vannak szabad délelőttjeim), de motiváltak a diákok, nem kell fegyelmeznem és jó vagyok benne. Pénzben is elég jó. Így szeretem és nem is tervezek váltani.
2018. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Pedagógiai asszisztens, valamint gyógy -és sportmasszőr végzettségem van (OKJ mindkettő), viszont egy csomagolóüzemben húzom az igát. A szakmáimmal egyelőre sajnos semmi lehetőséget nem találtam, habár a masszőrködéssel maszekolgatok itthon.


24/F

2018. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg tanárként végeztem (informatika szak), most rendszergazda vagyok, 1-2 éven belül pedig átnyargalok a programozó szakmába.

Az extra tudástól meg soha nem kell félni. ;) Ha úgy érzed, hogy valami jobban fekszik, végezd el az a szakmát is! Legrosszabb esetben mégsem fogsz benne elhelyezkedni. A tanulásra fordított időn kívül semmit nem veszítesz, ellenben a megszerzett tudással te magad mindenképp több leszel.

2018. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!