Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorsétteremben dolgoztam, de...

Gyorsétteremben dolgoztam, de felmondtam. Rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nyáron diákmunkásként voltam egy gyorsétteremnél. Szerettek ott, mert maximalista vagyok, jól dolgoztam az emberek szerint. De jön az iskola, érettségi/ jogsi, és mivel nem a megélhetésem múlik a munkán, és pihenni szeretnék, plusz a tanulásra, és a jogsira koncentrálni, fel mondtam. A kollegáim is szomorúak, meg marasztalni akartak, meg a főnök is, és bűntudatom van, de tudom, hogy jól döntöttem, csak ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni. Mit tegyek?

2018. aug. 27. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehez de muszaj tullepned rajta. Az iskola sokkal fontosabb mint egy gyorsettermi munka. Mindenkepp tanulj. A kollegaiddal tudod tartani a kapcsolatot munkahelyen kivul is esetleg jovo nyaron visszamesz oda dolgozni.
2018. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van,ahogy az első válaszoló mondja. Nyomós okod volt,hogy elmenj, hiszen jelenleg az iskola az első, és a legfontosabb amire koncentrálnod kell.

Jövőre vissza is mehetsz, és ne legyen bűntudatod, hiszen akár, mint vendég is beköszönhetsz.:)

2018. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos muszaj volt, tudom hogy teged nagyon szerettek, de sajnos el kell engedned oket. Majd legkozelebb mesz oda ujra, ha van eselyed! :)
2018. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!