Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két nap múlva megyek állásinte...

Két nap múlva megyek állásinterjúra, mérnöki munka. Fekete farmer, fekete zakó, fekete hosszú ujjú ing megfelelő öltözék? Vagy inkább fehér ing?

Figyelt kérdés
Első interjúm, pályakezdő vagyok nulla tapasztalattal. Kb 1 órás lesz az interjú. Milyen kérdésekre számíthatok?

2018. aug. 28. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A full fekete nem a legjobb (bár szerintem a farmer sem, de nem ismerem a céget...), a fehér-fekete meg olyan, mintha érettségire v államvizsgázni mennél. Zöld, kék, esetleg bordó ing jobb lenne.
2018. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább zakó, fehér ing, a farmer maradhat, az kicsit elveszi a dolog élét, látni rajtad, hogy nem vagy annyira komor.

Totál feketébe ne menj, nem temetés lesz

2018. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah meg a “mérnök” azért nem túl egyértelmű, ennyiből lehetsz kertészmérnök, mérnökinformatikus, de villamos- meg még tíz másik “fajta” mérnök is... szal nem tudjuk, milyen kérdésekre számíthatsz:
2018. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Építőmérnök
2018. aug. 28. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Világos, nagyon világos halvány kék, az fiatalosabb, és kicsit vidámabb összhatása van, mint az unásig használt fekete-fehérnek.
2018. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 Mivel meleg lesz, a zakót úgyis csak a kezedre fogod dobni.
2018. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Állásinterjúra a legmegfelelőbba kék ing.....
2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zakót felejtsd el, világos ing és fekete farmer normális cipővel teljesen jó
2018. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fekete gatyában mentem és sötétkék kötött pulcsiban (tél volt, kutyahideg) - persze alá inget húztam.


A kérdések: nekem a fele angol volt :D IT

2018. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:

Ha nem maffiózókkal találkozol akkor fehér ing. :D


És inkább sötétkék farmer. Inkább.

2018. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!