Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szalagmunkánál (Bosch, Takata)...

Szalagmunkánál (Bosch, Takata) Mennyire "engedékenyek" ha a következő szituáció áll fent?

Figyelt kérdés
Levelezőn csinálnám az egyetemet, ami azt jelenti, hogy Péntekenként biztosan nem tudnék dolgozni. Mivel most hirtelen mást nem tudok, ezért gondoltam, hogy elmegyek szalagmunkára, - előtte sohasem csináltam még ilyet -, viszont nem tudom, hogyan fogadnák, ha én bejelenteném, hogy így tudnám csak megoldani. Egyáltalán engednék-e? Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, szívesen fogadom. Köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 28. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem mennek bele. Szalagmunkánál 3/4 műszak van, nagyon fontos a szervezés, hogy mindig az éppen szükséges létszám álljon rendelkezésre. Ezt alapból sem könnyű összehozni, mindig vannak szabadságolások, táppénzesek, nem megy a gép, nincs anyagmozgató, stb., sokszor nem is engedik el szabadságra a dolgozót. Ha te még itt különcködsz is nekik, hát a hajamat megeszem, ha ebbe bárki is belemegy. Különben hogy oldanád meg a távollétet, fizetetlen szabadsággal?
2018. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
2018. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment az upvote mindenkinek.
2018. aug. 30. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mennek bele. Max elvállalod amíg nincs jobb, és csak szombatokon jársz be.

Nem tudom, hova jársz egyetemre, de van, ahol nem nézik az órai részvételt.

2018. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljes mértékben megoldható,

Eger maklár miskolc Bosch gyár, vagy mint szalag munkás vagy minöség ellenör .

Havi 220nettó bér, és 12 órás munka rend, 2nap munka 2 nap pihenő és igy megy végig, megkéred a műszak vezetöt hogy péntekenként nem tudsz jönni ha ugy esne be a nap hogy neked munkanap akkor ledolgozod egynappal korábban vagy egynappal utánna és ennyi

2019. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!