Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökre rá kell hagyni ha...

A főnökre rá kell hagyni ha téved, de azt úgy, hogy be is szól ráadásul?

Figyelt kérdés

El kellene végeznem egy munkát egy ügyfélnek, ez a munkaköröm.


Jeleztem, hogy a megállapodásban x, y munka van, a szerződés viszont egy z munkát is magában foglal.


Az x, y melo alkalmi, a Z negyedévi folyamatos munka


A bajok ott kezdődnek hogy az x, y megállapodás hivatkozik a Z munkára is, árajánlat viszont csak x y melora van.


Jeleztem a főnöknek, hogy most x y z munkát is elvégezzük?


Erre BESZÓL a főnök, hogy nem tudok olvasni hogy az árajánlat csak x y ra vonatkozik??nem kell most z melo.


Ilyenkor ugy visszaszolnék, hogy te nem tudsz olvasni hogy az xy megállapodás hivatkozik a z munkára is??ezt borzaszto nehezen, de képes voltam illedelmesen közölni.


De csak folytatja nagy képpel hogy de a Z melo már el lett korábban végezve, ne keverjem ide.


Nos. Egyetlen nappal korábban ő maga közölte hogy a Z melo még nincs elvégezve. Most toljam az orra alá? Ezt irtad tegnap, Z melo még napirenden van, ésmost érkezett egy megállapodás, miszerint z melo keretén belül x y munkát is el kell végezni, szoval nem én vagyok a barom, aki nem tud olvasni, nem tudja mit irt tegnap, vagy haggyam rá? Már csak a stílusa miatt.



Ezt egy normális emberrel olyan könnyen sértegetés nélkül meglehetne beszélni.


Sajnos az ellenőrzés is munkaköröm és feladatom jelezni kinek mi nincs elvégezve, számontartani kinek mi van kész.

De ha jelzem a hiányt akkor elhordanak ilyen olvasni nem tudónak.


Most akkor haggyam rá hogy téved és majd leveri rajta az ügyfél ha kihaggyuk a Z melot, vagy ezek után erősködjek tovább és tűrjem a sértegetéseit?


2018. aug. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
finoman kell közölni, vagy vigye el a balhet
2018. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket mindig írásban (mailben) kell jelezni teljesen egyértelműen leírva a helyzetet.

Utána csinál/dönt amit akar, te le vagy védve, nem tudja letagadni, hogy szóltál.

2018. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rezgő ujjakkal írom a mailt.
2018. aug. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!