Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz 3 nap után felmondani?

Gáz 3 nap után felmondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg van egy új munkahelyem, ahol egyáltalán nem érzem jól magam, csak azért mentem ide, hogy legyen valami. De én interjún direkt rákérdeztem, hogy tudok- e mellette iskolába járni és, hogy rugalmas-e ennyire.

Tegnap egy csajjal beszéltem, akinél betanultam és mondta, hogy azt felejtsem el, hogy ez a munka mellett iskolába járjak, mert a beosztás az összevissza van. (amúgy estire járok, heti 2 nap)

A csoportvezető mondta, hááát van aki pl táncra jár, de az élet elég sokszor közbeszól és nem tud elmenni.. ja oké...

2 napja behivnak úgy, hogy nincs oktató ott ülök a nagy semmiért és holnap lenne a vizsga, hogy dolgozni...de nem is tanítottak még semmit... Illetve a fizetésről is hazudtak, majdnem 30 ezer forinttal kevesebb..

Szeretnék máshol elhelyezkedni, gáz lenne felmondani 3 nap után?


2018. aug. 29. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem gáz. Sőt, az egészséges önbecsülés jele. Ha az első két hazugságuk után nem keresel egy jobb állást, mikor fogsz?
2018. aug. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azzal a 30k-val nem próbaidő után lesz több?

“2 napja behivnak úgy, hogy nincs oktató ott ülök a nagy semmiért és holnap lenne a vizsga, hogy dolgozni...de nem is tanítottak még semmit...“

Ezt annyira nem értettem.


Én maradnék, ha nagyon kell a munka, és biztos, hogy ha úgy beszéltétek meg, ragaszkodnék a sulihoz minden esetben, teljesen rugalmatlanul kezelném őket. A táncos is a talpára álljatna, nem kéne hagyniuk az embereknek ezt a bánásmódot.

Ha nem kell annyira a pénz, nyilván ne csináld, senki nem fog elîtélni, hogy felmondtál egy ilyen helyen.:)

2018. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán az a ,,baj'' veled is, hogy tökéletesen megakarsz felelni nekik. A lényeg az, hogyha eleged van már most, mondj fel (főleg ha nincs kötelezettségi szerződés) VAGY ha ott maradsz, csináld úgy ahogy neked kényelmes.

pl: behívnak szerdán, hogy holnap kellene menni egész nap, mondd azt, hogy nem érsz rá, és vége. És ne ragozd. Ne magyarázkodj, ha nem tetszik nekik majd kirúgnak.


Kirúgnak? Mit veszítettél? kb semmit, mert munkaerőhiány van, de ha még képzetlen is lennél, aki akar munkát találni az fog. Az utóbbi ,,kirúgatós'' verziót akkor választanám ha nincs felhalmozott pénzem, vagy elegem van az ismételt munkakeresésből.


Sok sikert! ha maradsz, ha mész! Ha esetleg maradsz, akkor pedig követelőzz béremelésért, vagy különben elmész.. (Kicsit aljas stílus, de először is ők vágtak át, így ebben az esetben szerintem megengedett ;)

2018. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz,nyugodtan mondj fel.Minél hamarabb annál job.
2018. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbaidőn belül vagy, nyugodtan felmondhatsz!
2018. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!