Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem hiszem el, senki nem...

Nem hiszem el, senki nem dolgozik a pepcoban? Pedig sokan vannak!

Figyelt kérdés
Engem csak az érdekelne hogy hogy van egy heti beosztásuk. Itt nálunk 8-19 óráig vannak nyitva. Egy 8 órás eladónak hogy néz ki a hete? Egésznapozás van? Köszönöm ha segít valaki!
2018. aug. 29. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be, és kérdezd meg az ottani eladókat.
2018. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondoltam már rá de még másik munkahelyen dolgozom. Csak lépni akarok innen. Meg hogy néz ki hogy bemegyek és faggatom az eladókat 😊 Remélem van itt valaki aki tud választ adni. Meg hogy egyáltalán jó munkahely a pepco?
2018. aug. 29. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj be es kerdezz ra naluk, nem fognak elkuldeni:)
2018. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Segítek én rajtad :)


A barátnőm egy ilyen üzletet vezet.

12 óráznak, igen.

Viszinylag korrekt munkáltató, de dolgozni kell rendesen: rengegeg az áru, napi szinten raklapszámra érkezik, úgyhogy nagy ácsorgások nincsenek.

A vásárlóközönség olyan, amilyen (olcsó termékek- alacsony presztizsű vásárlók... mikor odakerült, nem értette, de már tudja, exponenciálisan megnő a forgalom családipótlék, gyes meg segély utalásakor :D

2018. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor 12 óráznak 4 napig akkor a többi 3 nap szabad nekik?
2018. aug. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!