Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen esélyekkel indul az,...

Milyen esélyekkel indul az, aki 24 évesen szabadul egyetemről, mert elvégezte a mesterképzést is, de nulla szakmai tapasztalat?

Figyelt kérdés
Rossz szemmel nézik a munkáltatók, hogy ennyi idősen még nincs valakinek tapasztalata, mert csak a tanulásra koncentrált?
2018. aug. 30. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vagyok 24, de még csak 1,5 év múlva fogok végezni (ráadasul csak bscn), mert 3 évet elcsesztem egy olyan egyetemre, amit végül otthagytam, mert zsákutca volt. Rengetegen vannak ilye helyzetben, nem fognak görbébben nézni rád, mint a 22 évesekre.
2018. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
A helyzet az, hogy ami fizikailag nem lehetséges, azzal nincs mit tenni. Egy 5 éves képzést nem tudsz 2 év alatt elvégezni, és mivel a legtöbb álláshoz nem elég az alapképzés (bsc), innentől fogva nincs miről beszélnünk.
2018. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes nyárra behúzni szakmai gyakorlatot, az már bőven elég ilyenkor.
2018. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

23 vagyok, egyetemi végzettséggel és 2 év tapasztalattal. Ha egy állásra mi lennénk a jelöltek, max akkor lenne esélyed, ha lényegesen kevesebb pénzt kérnél.

Ez egyébként majd pár év múlva lesz gond, mikor a hozzám hasonló fiatalok már vezetők lesznek és nem nagyon fognak idősebb, de kevésbé tapasztalt embereket alkalmazni.

2018. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te azt gondolod, hogy pár év múlva vezető leszel? LOL!
2018. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolso, csak ugy arad beloled a feltekenyseg:) Egy videki ipari cegnel dolgozom, ahol a szellemi munkat vegzo fiatalok ele karrierut van lefektetve, vilagos celokkal es fejlodesi szintekkel - ha ugy dolgozom ahogy eddig, ket even belul vezeto leszek. Biztos valami kioregedett, semmire sem juto megkeseredett gy*ker vagy, de kerlek ne itt vezesd le a frusztraciodat. Koszonom!:)
2018. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!