Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy jutottatok ki Ausztriába...

Hogy jutottatok ki Ausztriába vendéglátós munkára?

Figyelt kérdés
Hol kerestetek? Volt tapasztalatotok?

2018. aug. 30. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok! Nagyon vigyázz, sok a közvetítő és sok lehúzós van köztük. Ha van kint ismerősöd, próbáld meg rajta keresztül, amúgy ne erőltesd.
2018. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A német mennyire megy?
2018. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Felsofokon beszelem, angol eros kozep. Van diplomam (nem vendeglatos) is, de szeretnek gyorsan valamit talalni nem honapokig varni egy interjura.


Ezert gondoltam a vendeglatasra mert rengeteg embert keresnek. Viszont egy recepciosnal is mar munkatapasztalatot varnak el meg vegzettseget (???)

Ezert erdekelne hogy kinek hogy sikerult...

2018. aug. 31. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól megy a német,akkor egyből osztrák álláskereső oldalakon nézelődj. Határszélen laksz?
2018. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, Budapesten.
2018. aug. 31. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt én se értem. Én alap némettel találtam munkát, felsőfokkal kb 2 telefonodba kerülne.
2018. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van kezdőtőkéd? Ha igen akkor keress albérletet, sopron környékén, utána ilyen jó némettel egy héten belül dolgozhatsz kint.

Mehetsz benzinkutra is, vagy pl. [link]


De ha messzebb szeretnél menni,akkor ott van tirol.


Facebookon van az ausztria magyar munkakeresők, vagy a burgerlandi állások.

Tudnék neked mondani konkrét helyeket is. Én is mennék, csak én nem beszélem a nyelvet.

Egy csomót tudnék neked mondani.

2018. szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6-os, abszolút nem ez volt a kérdés.


#7-es, sajnos kevés kezdőtőkém van.

2018. szept. 1. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!