Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személyes tapasztalatokat...

Személyes tapasztalatokat szeretnék kérdezni. Ti hogyan tudtatok elhelyezkedni egyetem után? 3-5 éves képzéssel?

Figyelt kérdés
Illetve vállalati menedzsment diplomával milyen munkákat sikerült elérnetek? Többségében főnökségbe, csoportvezetőnek, irodavezetőnek hirdetnek állást, ezeknek pedig mindegyiknél szakmai tapasztalat a feltétel. Pályakezdőként milyen állást találtatok és mennyire tudtatok onnan feljebb menni és mennyi idő alatt ? Illetve az emberek tényleg rossz szemmel nézik, ha pl. X éve ott dolgozik egy 30-40 esetleg idősebb ember a cégnél és huszonévesen a felettesi pozícióba kerülsz?

2018. szept. 4. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként nyilván nem leszel senkinek a felettese, akárhogy is hívják a diplomádat. Elmehetsz Big4-hoz, ha Pesten keresel munkát, elég sok pályakezdő pozíciót hirdetnek, és később jól mutat az önéletrajzban.
2018. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több helyen dolgoztam. Volt hogy fél évig nem volt munkám, mert nem találtam. Máskor meg az első elküldött önéletrajz felvételt ért.

Nekem a legelső munkám vezetői volt. Nah, ehez mit szólsz, első?

Tulajdonképpen a viselkedéseden múlik. Emberségesnek és illedelmesnek kell lenni. Ennyi az egész. És akkor nem lesz gond, hogy fiatalabb vagy és a főnöke. Ezt én is néztem már be, és jött le negatívan. Tulajdonképpen kb piros szőnyeget kell teríteni a betanított munkás elé, mert ha nem, akkor te leszel a beképzelt pic.sa a szemükben.


Dolgoztam egyébként minőségellenőr jellegű munkát is, és innentől lépegetek felfelé.

2018. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!