Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárba ahol dolgozom eddig...

Gyárba ahol dolgozom eddig lehetett fülhallgatóval zenét hallgatni, de most kitalálták hogy beszüntezik mert baleset veszélyes ez most mi?

Figyelt kérdés

Egész eddig nem volt az? Azt mondják aki hallgat az fegyelmit kap kb úgy kezelnek mi let mint az iskolásokat.

De nekem muszály hogy zenét hallgassak úgy elmerülök a munkába tudok pörögni és dolgozni de már 1 hónapja hogy nem lehet és nagyon rossz az idő sem tellik belecsömörlök a munkába kedvem sincs csinálni meg azért is jó volt hogy nem kelett hallgatnom a sok marhát körülöttem.

Nem lehet valahol venni bluetooth os fülest valami jobb minőségüt esetleg ami nem olyan feltünő?


2018. szept. 5. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Lehet kapni. De ezek a szabályok nem véletlenül vannak.

Egyrészt: én is voltam vezető. Idegbajt kaptam attól, ha háromszor kellett kiadnom egy munkautasítást, mert a kolléga nem hallotta, mert be volt dugva a füle.

A másik a balesetvédelem. Sok olyan fülhallgató van manapság, ami teljesen kizárja a külső zajokat. Nem tudom, milyen helyen dolgozol, én forgácsoló cégnél.

Jön egy targonca, eltörik egy szerszám, beakad a szalag... Ha be van dugva a füled, nem feltétlenül hallod meg.

Ha emiatt ér baleset, nem csak az lesz, hogy nem minősíthető munkabalesetnek, de még téged fognak hibásnak kihozni.

2018. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De eddig is balesetveszelyes volt, csak kellett egy olyan mind te hogy ervenybe is hozzak a szabalyt.

Egy napot dolgoztam régi munkahelyemen fulessel, par ora utan mar gatolt a munkaban.

2018. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen van ez.

Ha te nem figyelsz, pedig rad szoltak aztan ne csodalkozz hogy rad esett valami es levagta a labad.

2018. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni ilyen nem feltűnő blueteeth fülhallgatót, milyen árban van? Tudnék tanulni az idegen nyelvet, munkaidőben, az zsír lenne!
2018. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: [link]
2018. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet rájuk ellenőriztek aztán megy a hiszti. Nyilván van, ahol soha nem hallgatnék zenét, de a sima robotmunka ritkán olyan veszélyes, még ritkábban olyan kommunikatív.
2018. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!