Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendőrnek jelentkeznék, de ha...

Rendőrnek jelentkeznék, de ha használtam már drogot, nem fognak automatikusan elutasítani?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt használtam drogot, mariskát, de már 2 éve egyáltalán. A jelentkezési feltételekben az áll, hogy kifogástalan életvitel. Ha bevallom a drogozást, vajon elutasítanak egyből?

2018. szept. 5. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
HÁt ne légy olyan h.lye, hogy bevallod.
2018. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha elkaptak vele, akkor nyilván van egy kis előéleted, akkor nem. Ha meg nem kaptak el, akkor ne valld be.
2018. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted a rendőrök között nincs olyan, aki füvezik? Van bőven, egyszerűen ne valld be, magánügy.
2018. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
a pszihológiai teszten nem fogsz átmenni
2018. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Azok is fogyasztanak sok mindent,ne izgulj,nem kell elmondani.
2018. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ket ev utan nem lehet mar kimutatni. Am ha ilyen hulye kerdest felteszel, akkor lehet nem mesz at a pszichologiai vizsgalaton...
2018. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Waff ***** válasza:
61%

A rendőrök javarésze kőkemény bűnöző, sokan aktív drogosok is, ezzel a mariskás múltaddal hangyakaki bagy mellettük...

Amúgy mi késztet egy embert arra h rendőrnek álljon? Erre tényleg kíváncsi vagyok...

Tisztességes munkát nem találtál?

2018. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8as, kicsit el vagy tajolva... es miert ne lenne tisztesseges munka?
2018. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Waff ***** válasza:
Mondjuk pl mert az egész egy pénzbehajtó szervezet...
2018. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretném ha egyszer olyan rendőr "szolgálna és védene" aki drogozott és hasonló szar életet élt vagy él... Egy rendőr legyen normális, rendes életű. Tudom hogy ez lehetetlen és peldalozni is lehet hogy hány rossz rendőr létezik, de ne az legyen a követendő példa :/
2018. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!