Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek,...

Milyen munkát keressek, amivel pénzt is lehet keresni, érdekes, pörgős?

Figyelt kérdés

Érettsegim van, angol-német megy, németül nem tudok írni.

Nincs szakmám.


Akármi érdekel, meg akarom találni életem munkályát amit sose unok meg de szeretem is, tanulni tudok még de főiskola kilőve, egy bizonyos szintig OKJ-s képzés is jó anyagi szempontból ha fizetős lenne!


Köszönöm előre a válaszokat!!!



2018. szept. 5. 15:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy olyan munka ami nem mindennapi, pl autoszerelőin voltam de az érettségit végeztem el csak, az is jó de abból is sok van, gondoltam mar repülőgép szerelőre(nem utasszállító), vagy hasonlók ha meg kérdezik akkor, felelek, és azt kapjam, hogy na az tök jó, az ritka(nem különleges akarok lenni, de többet szeretnék mint egy átlagos munka)
2018. szept. 5. 15:55
 2/18 anonim ***** válasza:
Bármixer, DJ, callcenter ügyfélszolgálatos...ilyesmik.
2018. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sales, de tanuld a nyelvet, ha jó pénzt akarsz, mert olyan helyen lehet belőle jó pénz, ahol tudsz külföldi partnerekkel is tárgyalni.
2018. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jogsid van?
2018. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A1, B, illetve targoncás, az utolsó német nyelven
2018. szept. 5. 16:25
 6/18 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, olyasmi is jó ahol magam ura vagyok, nem akarok főnök lenni.

Jól keresek most is ahhoz képest, de nem egy raktáros, áruátvevo szeretnék lenni egész életemben...

Nem vagyok egoista, de mindenki beletorodik a munkájába és hagyja az álmait, mindenki a hétvégét várja, viszont én 7 napból 7-et akarok élni, úgy hogy szeretem a munkám

2018. szept. 5. 16:28
 7/18 anonim ***** válasza:
A sales miatt kérdeztem, mert ha az érdekel, akkor az utazgatós, jobb helyeken adnak céges autót a munkához.
2018. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én akkor is várom a hétvégét, ha szeretem a munkámat. :-D
2018. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez a sales mit foglal magában? Értem hogy valami eladás, de konkrétabban, ha nem vagyok rámenős, bocsi.
2018. szept. 5. 16:32
 10/18 anonim ***** válasza:

*gondoltam mar repülőgép szerelőre(nem utasszállító),


Kicsinálnának a kollégáid. Férfitársaságban nem szerencsés a te ...

Azontúl, hogy képesnek tartod magad arra, hogy több ezer oldalt-vedd szó szerint-angolul meg tudj tanulni kivűlről? és műszaki rajzokat bevésni fejbe? ebből állandóan vizsgázni szakhatóságok előtt?

Ha erre képesnek érzed magad,és kiválló a memóriád akkor vágj bele, ha nem, akkor bele se kezdj.

2018. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!