Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csapatépítő saját pénzből?

Csapatépítő saját pénzből?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen nincs keret csapatépítőre, pedig egy nagyvállalat, ezért egy egy napos "sétálós, lazulós" kirándulást terveznek. Mindenkinek magának kell megoldania az odajutást, a kiszemelt városban találkozunk, majd fagyizunk, sétálunk, esetleg múzeumot látogatunk, megebédelünk - persze mindezt saját zsebből. A megjelenés kötelező, tehát aznapra szabit nem vehetek ki. Én ilyen csapatépítőről még nem hallottam, ha elviszi a vállalat a dolgozóit, akkor minden költséget, programot ők állnak, ha nincs rá keret, akkor nem szerveznek.

Kötelezhet egyáltalán ilyenre a cég? Persze nincs meghirdetve hivatalosan, hogy fagyizás, ebéd, múzeum, stb. de ha elmegy egy 15-20 fős csapat, nyilván megszólnak, ha én azt mondom, bocs erre nincs pénzem, megvárlak titeket kinn. (Nyilvám van, de nem velük akarom elkölteni). Mit javasoltok, mit tegyek? Elég gyanús lenne, ha épp akkor betegednék meg, na meg ilyen baromság miatt nem akarok táppénzre menni.


2018. szept. 6. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hova mennétek?
2018. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem az a lényeg, hogy hova :)
2018. szept. 6. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem kötelezhet. De én simán elmennék két hét táppénzre, ha már ilyen gyökér a cégvezetés.
2018. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem mennék el. Nyugodtan rúgjanak ki miatta ,majd olyan pert kapnak a nyakukba hogy belegebednek.Vagy mutassák meg a munkaköri leírásban hol van feltüntetve,hogy saját pénzen kötelező a dolgozónak halál facára utazgatni és vásárolgatni meg ballagni ide oda..
2018. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mennék el, erre nem kötelezhet a munkahely!

A saját pénzed arra költöd, amire te akarod.

2018. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék el.
2018. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!