Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalon, pályakezdőként...

Fiatalon, pályakezdőként próbaidő alatt valóban nem szólatok semmit / nem szólhatok vissza egy kollégának sem, ha rám szállnak és piszkálják?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
* piszkálnak, bocsánat
2018. szept. 7. 13:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Ők legalábbis így képzelik ezt, és még a próbaidőn túlmenően is. Általában az a mozgatórugójuk, hogy amikor ők fiatal kezdők voltak, akkor velük is ezt csinálták, és nehogymár akkor mással ne így legyen.

Egy darabig én is voltam olyan hülye, hogy tűrtem, utána elkezdtem visszaszólogatni. Végül beállt egy olyan helyzet, hogy egész nap egymáshoz se szóltunk. Ez sem volt a legjobb, de még mindig inkább, minthogy szó nélkül tűrjem a csesztetést. Végül leépítés miatt küldtek el.

Az egy jó stratégia, hogy a próbaidő alatt látszólagosan meghúzod magadat, és tűrsz egy kicsit, majd miután lejárt, elkezdesz kiállni magadért, mert akkor már nem küldhetnek csak úgy el, ha a főnökhöz mennének pampogni.

2018. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Szólásszabadság van. Csak aztán majd viseled a következményeit. (Nem azt akarom mondani, hogy csak negatív következményei lehetnek. Sőt, az is lehet, hogy pont akkor fog jól elsülni, ha nem hagyod szó nélkül.)
2018. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!