Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit gondolnátok, ha faceboo...

Ti mit gondolnátok, ha facebookon megkeresne benneteket a recepciós?

Figyelt kérdés

Volt egy kedves vendégünk, akivel nagyon sokat beszélgettem a recepción (nem csak a szokásos standard időjárás-programok-de szép a szálloda dolgok). Elutazott, de én nem szívesen veszíteném el a kontaktot. Ő nem kérdezte az én nevemet, viszont én tudom az övét, mert az összes papírját én intéztem és ott jó párszor lediktálta.

Nagyon kellemetlen lenne, ha írnék neki?



2018. szept. 8. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A vendég nem kérdezte a nevedet, tehát nem akar személyes kontaktot veled. Te viszont így visszaélsz a munkakörödből kifolyólag tudomásodra jutott személyes adatokkal (még jó, hogy nem mész el a lakcímére)... szóval ez így elég ijesztő lenne, és még bajod is lehetne belőle a munkahelyeden.
2018. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Én először csak bejelölném,ha visszaigazol,az már pozitív.

Utána valami apró ürüggyel ráírnék.

2018. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem szép dolog visszaélni a személyes adatokkal...
2018. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Személyes adatokkal visszaélés bűncselekménye, foglalkozás körében.


Privátin te nem tudhatsz róla semmit, alap a diszkréció.


Ráadásul, mivel alárendeltként találkoztál vele, nem magánidőben, így főleg nem is illik felvenned vele a kapcsolatot. Én nagyon kiakadnék, és írásban panaszt tennék a főnöködnél.

2018. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő lenne, ne csináld szerintem.
2018. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is így éreztem, teljesen igazatok van.

Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 8. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:

" Adatvédelmi dolgok " pár hónapja változtak, akár zaklatásnak is vehetné.

Inkább óvatosan ezzel a kereséssel.


Engem kerestek meg úgy, hogy " vendég inkább betegként " voltam, szaniba. Onnan kerestek meg.

Meglepődtem, de hát tudták a nevem, könnyen felkerestek.

Akkor visszajelöltem őket.

Lakhelyünk azonos.

2018. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fentiekkel. Ha mindenáron beszélni akarsz vele, inkább emailt küldj, hogy reméled jól érezte magát és értékelje a szállodát a honlapon, és írd alá. Facebookot nem javasolnám tényleg.
2018. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló vagyok:hirtelen nem gondoltam bele,amit a többiek írtak,de abszolút igazuk van.
2018. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi bejelöltük egymást az egyik recepcióssal. ugyanilyen volt a viszonyunk. Egy hetet töltöttem náluk. Olyat nem lehet, hogy Te random zaklatod az embereket Facebook-on, de egy jelölést szerintem nem fog tulzásnak érezni és nem panaszol be a vezetőségnél - ha tényleg nagyon jó volt a viszonyotok az ott tartzkodása alatt és tényleg nem a szokásos vendég-recis általános csevely folytattátok.
2018. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!