Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz velem holnap? Betanito...

Mi lesz velem holnap? Betanitott gepkezelo allasra palyazok az nehez?

Figyelt kérdés
egy kis gyarba jelentkeztem, femipari hely, egy muszakos. holnap kell mennem hozzajuk megbeszeltuk telefonon. de azt elfelejtettem megkerdezni mibol all a felveteli. teszt csak nem lesz szerintem mondta volna. elbeszelgetes lesz?? lehet megmutatnak mindent?? letezik hogy azonnal munkaba allitanak?? szerintetek nehez egy femipari gyarban betanitott gepkezelonek lenni?? ez a munkahely annyibol jo lenne hogy csak egy muszakos es be is tudok jarni. igazi szakmunkasok is lesznek ott ezt a netrol tudom. szakmam ugyan nekem is van de annak koze nincs a femiparhoz.

2018. szept. 9. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Fizetés: nettó 138 ezer

Munkakezdés: 6 óra. 5.45.kor gyülekező, hajnali 4-kor kell kelned, hogy beérj.

Romák aránya: 30 és 100% között

A sorvezetők pszichopaták. A pszichopatákat mindig hamarabb léptetik elő, ez köztudott tény. Különösen ilyen helyeken.

Ha könnyen felvettek mindenféle tesztírás nélkül, az annyit jelent, hogy nagy a fluktuáció és szar a hely. A munkatársak folyamatosan mondanak fel, rúgják ki őket vagy halnak meg.


Jó munkát!

2018. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, a fizetés bruttó 138 és nem nettó.
2018. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
holnap kiderul. egyik gyar se egy leany álom. sot a harom muszakosak azok sokkal rosszabbak.
2018. szept. 9. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A betanitott gépkezelő az nagyjából annyi, hogy rakod be az anyagot a gépbe, meg szeded ki és ha tele a doboz lezárod és ráírod a dátumot, időd, kódod. Ha szalag, akkor még ezt se kell. Erre gyorsan betanitanak. A géphez nem engednek nyúlni, esetleg egy gombhoz, ami továbbítja az anyagot. Szólsz, ha valami nem megy, nem kell okoskodni. Nulla felelősség, ehhez szabott fizetés, minimálbér vagy ha nagy a munkaerőhiány a környéken, akkor kicsit magasabb.
2018. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!