Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha választhatnátok mit dolgozn...

Ha választhatnátok mit dolgoznátok szívesebben és miért? CNC gépkezelő vagy az informatikán belül valami, esetleg call center?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

én programozó vagyok ezt választanám, ezt nagyon élvezem


az elején webfejlesztés irányba mentem, de ha most újra kezdhetném a játékfejlesztésre fektetnék több hangsúlyt


de ez az én életem, ezt élvezem, másnak más fekszik jobban

2018. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
állat gondozó, vadállat gondozó valami ilyesmi... most gazdasági informatikus szerű vagyok... fogalmam sincs mit csinálok az életem 80%-ában...
2018. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Informatikán belül valami.
2018. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Informatika, kényelmes irodai munka.
2018. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek 20 évesen még bele lehet kezdeni esetleg programozásba vagy más informatikával kapcsolatos szakmába előképzettség nélkül?

2018. szept. 9. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Irodai munkám van, de nem bírnám, ha napi 8 órában folyamatosan a billentyűzetet kellene vernem.

Ha lenne lehetőségem otthonra is venni egy esztergát, később valami komolyabb CNC gépet akkor ezt csinálnám. Kis mellékessel nagyon jól lehet keresni. Alig lehet már valahol kisebb dolgokat esztergáltatni. Kihalnak lassan az öreg szakik.

2019. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!