Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert van ez a fonokokkel?

Miert van ez a fonokokkel?

Figyelt kérdés
Eddig az osszes munkahelyemen kikezdett velem a fonokom. Az egyetemen is a temavezetom. Miert kerulok mindig ilyen szituaciokba?
2018. szept. 10. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A viselkedésed, és az öltözködésed miatt.
2018. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem oltozkodom kihivoan, inkabb "bájosan". Az teny, hogy formas vagyok, igy kb mindenben dicserni szoktak,de akkor sem adok ra okot. Bar az mas kerdes, hogy lehet ok ereznek valamit, ami belolem "árad"? Vagy nem tudom. Sokat gondolkodtam ezen. Viselkedesem szerintem nem kihivo, inkabb felenk vagyok.
2018. szept. 10. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak szimplán bejössz a pasik többségének, attól, hogy rád vannak állva egyes férfiak nem kell minddel kikezdeni...
2018. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor bájosan se öltözz. Egy jó bő ruha és elvesztél benne. A kérdés hogy jól éreznéd-e magad így!Sok sikert!
2018. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy 1-3 nem volt még ilyen helyzetben. Ha rádnyomul valaki anélkül, hogy te bármilyen jelet adtál volna az elvárható emberi minimumon kívül, és az illető van hatalmi pozícióban, akkor vissza is fog vele élni. Ha a kérdező kapható, akkor úgy, hogy megkapja, amit akar, ha a kérdező elutasító, akkor úgy, hogy a hatalmát felhasználva jól kicseszik vele.

Mit tehetsz? Légy mogorva, bunkó, megközelíthetetlen jégcsap minden egyes emberrel, akitől nem akarsz semmit, már a kezdetektől fogva. Csak ez működik, ha az ember lánya egy fokkal is szebb az átlagnál...

2018. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "kaphato".


Eleg visszahuzodo is vagyok, de alapjaraton kedves az emberekkel. Viszont neha mar atmegyek eleg jegcsapba pont emiatt, amit tapasztaltam, akkor meg azt kapom meg. Viszont az az erdekes, hogy ezt szinte csak noktol, ezeknek a ferfiaknak a "jegcsappavalas" valahogy nem akadaly, mintha nem tunne fel nekik. Bunko nem szoktam lenni.

2018. szept. 11. 08:48
 7/7 anonim válasza:

Velem a legutóbbi munkahelyemen történt ilyesmi (a főnököm mellett szól, hogy amúgy rendes, türelmes ember, csak hát szereti a szép és fiatal lányokat, ez nyílt titok). Egyenruhám volt, úgyhogy minden voltam, csak kihívó nem.

Jóval fialabb vagyok nála, és az interjún egy művelt, tájékozott fiatal nő benyomását keltettem (amúgy az is vagyok, csak a gyakorlati dolgokhoz értek kevésbé). Az első hetekben még nyíltan próbálkozott, de ahogy látta, hogy inkább kislány vagyok, mint nő, hiába vagyok annyi amennyi, inkább atyáskodni kezdett felettem és a flörtölési kísérletei is megszűntek. Amúgy nem hiszem, hogy komolyan gondolta, csak jót tett az egójának, de volt annyi esze, hogy tudja, hogy ha nem tetszik, teljesen jogosan szólhatok. Szóval nálam simán ment.

2018. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!