Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 müszakos munkarendet föleg...

3 müszakos munkarendet föleg az éjszakás müszakot hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Éjszakát nem tudom elviselhetövé tenni. Alig alszok mindig fáradt vagyok munkát is megneheziti.
2018. szept. 10. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kibírom. Igyál kávét munka előtt, úgy jobban bírod majd.
2018. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki bírja a kávét.

Aludni kell előtte, ha nem tudsz akkor van gáz. Sok folyadékot igyál, könnyű kajákat egyél, műszak alatt óránként mozogni egy kicsit (nem tudom milyen munkát végzel). Nem ideális, de sok ezer ember kibírja.

2018. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom milyen. Ez így nem élet, és nem is szokod meg. Velem mondjuk nem túlzottan volt gond éjszakás műszakban, de az élet más területén egyre inkább érezni kezdtem a negatív hatását. Kicsinál, arra vagy berendezkedve, hogy este aludjál. Éjjel 2 óra felé alszik az ember a legmélyebben, erre te meg ott robotolsz, lehet kemény fizikai munkával.


Megoldás? Keress mást, ahol mondjuk 2 műszak van. Nem lehetetlen!

2018. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!