Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy kartevo es...

Mennyit keres egy kartevo es rovarirto manapsag? Jo szakma ez piackepes?

Figyelt kérdés
arra gondoltam elvegzem ezt ha ez piackepes. hianyszakma?? gondolom lehet vele munkat talalni. jobb lenne mint a gyari melo foleg hogy fel se akarnak venni a gyarak dolgozni. pedig nem vagyok analfabeta. van mar egy informatikai okj s szakmam de azzal se talalok melot mert nincs gyakorlatom meg erettsegi sincs. a rovarirtohoz erettsegi sem kell igaz?? marmint ahhoz hogy elvegezzem ahhoz nem kell azt tudom. ha munkat akarok vele akkor kell e??

2018. szept. 15. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
en csak egy olyan szakmat szeretnek vegre amibol meg is lehet elni. hogy ne ez a kilatastalansag meg kinlodas legyen az eletem.
2018. szept. 15. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kitalálod, hogy lehet kiirtani az idióta poloskákat, azzal sokat keresnél, mert sokan bosszankodunk miattuk és nincs természetes ellensége.
2018. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogyan tedd le az érettségit és akkor fel vesznek informatikusnak amivel nem járnál rosszul mivel kevés van belõlük szóvel biztos hogy nem keveset keresnél, ha ez nem tetszik akkor esetleg villamos vezetõ amit most keresnek is.
2018. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!