Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha fogvésés...

Mit csináljak ha fogvésés után, kiestem második napra is a munkából? Igazolást csak egy napra adott az orvos

Figyelt kérdés

Délelőtt végeztem az orvosnál, este 19 óráig jó volt a helyzet, utána rázott a hideg, lázam 40 fokos volt, most 38-39 közt van de gyenge vagyok mint a harmat, holnap mennem kéne dolgozni de teljesen le vagyok gyengülve, lemondtam egy vezetés órát is.


A fogorvos azt mondta Ő nem tud igazolni egy napnál többet, ha rosszabb a helyzet menjek a háziorvosomhoz, de félek hogy nem fogja leigazolni a helyzetet, este meg már hova mehettem volna, visszamenőleg kiállítja az igazolást szombat-vasárnapról? Hétfőn rendel.


2018. szept. 15. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én háziorvosom még egy hónappal visszamenőleg is kiállítja.

Emberfüggő.

2018. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem fog piszkálódni, a kezelés napjáról feltétlenül vinnem kell az igazolást igaz?
2018. szept. 15. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
a háziorvos 4 vagy 5 munkanapon belül ad igazolást. hívd fel/menj el,kérj igazolást már hétfőn.
2018. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt, dolfozó embernek nem adunk igazolást hanem felvesszük táppénzre, ami a te esetedben teljesen indokolt kedves kérdező. Holnap hívd fel a háziorvosodat!
2018. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Felnőtt, dolfozó embernek nem adunk igazolást hanem felvesszük táppénzre,"



Könyörgöm baromságot ne beszéljünk már. Nem veszi fel tp-re nem is VEHETI. nem teheti meg, mert a hiányzás első 15 napja az nem tp, hanem betegszabadság.


A munkáltató állja és nem az állam.

2018. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!