Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt komolyan ennyivel elintézi?

Ezt komolyan ennyivel elintézi?

Figyelt kérdés
A főnököm kezdett el velem flörtölni. Mindig figyelt, hozott vmit nekem, a többi férfi munkatársamra halál féltékeny volt. Egyik este rám írt. Nem bírja már. Tudni akarja mi van... írogattunk. Ő jóformán szerelmet vallott. Nem akartam tőle semmit. Ő már igen, hogy a felesége kidobta. Nekem emiatt szörnyü bűntudatom lett. Sőt magamat hibáztatom. Igaz ő írt rám,beszéltük akkor nem az én bajom ez. Kiderült, egy hete kibékültek. De legjobban most a hétvégén. Ma reggel két szót váltottunk. Nem nézett rám. Kerülte a tekintetem. Nemrég elment, vissza se jön. A barátja mondta el nekem hogy napok óta kibékültek. Nekem erröl egy szót nem szólt. Jó lett volna, mert mardosott a lelkiismeretem. Tudom, tudom hogy nem az én hibám. De miért kell most így viselkednie?
2018. szept. 17. 14:12
 1/10 anonim válasza:
20%
Házasságromboló vagy.
2018. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, te amúgy se akartál tőle semmit...
2018. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

“Mindig figyelt, hozott vmit nekem,”

És te mindent elfogadtál, és nem is sejtetted, hogy előbb-utóbb kérni fog valamit cserébe? Vagy “ledolgoztad” végül az ajándékokat? Ha már úgyis erre az útra léptél, csináld nagyban, órabérért.

2018. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akartál tőle semmit, most miért zavar, hogy nem foglalkozik veled? Részéről érthető a dolog, nem akar elcsábúlni, nem akarja tovább rontani a házasságát. De a te viselkedésed érthetetlen.
2018. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nemrég elment, vissza se jön"


Hozzád vagy a munkahelyre?

2018. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy gerinctelen embertől mit vársz? Te sem vagy az erkölcs mintapéldánya, mert belementél a csevegésbe.

Azon csodálkozom, hogy benned fel sem merült hogy lépsz erről a helyről..

2018. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt a melóhelyen mindenki ajándékoz vmit a másiknak. Süti, kávé stb... én kedves voltam vele. Ha sok volt a munka többet segítettem. Nem akartam semmit tőle! Ő kezdett ki. De nem kell elhinni.
2018. szept. 17. 15:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és hogy miért bánt? Mert levettem a válláról rengeteg munkát. Támogattam mindenben. Főleg mikor szétmentek, bíztattam hogy mimden rendben lesz majd. És még sorolhatnám. Úgy érzem a viselkedése nem korrekt.
2018. szept. 17. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem munkahelyet kellene váltanod, illetve egy agyat is növeszthetnél.
2018. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenèbe, a pasi egy idióta.

Inkább menj másik munkahelyre, ezek utan nehèz lesz elviselni az arcát.

2018. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!