Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy iskolában,...

Miért van az, hogy iskolában, egyetemen és más vizsgákon nagyon jól teljesitek, de nyári gyakorlaton képtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Ösztöndijas vagyok egy nagyon jó egyetemen. Az iskolában is mindig jól teljesitettem, éltanuló voltam.


Az idén nyáron voltam másodszor nyári gyakorlaton. Se először, se másodszor nem sikerült, hogy jól teljesitsek, pedig amit kellett, megtanultam. Figyelmetlen voltam, ideges. Volt, hogy egy dolgot többször is el kellett mondjanak, hogy megértsem. Olyan is volt, hogy rámordibáltam, és utána egész nap szorongtam. Sokszor alig vártam, hogy végezzek a nyári gyakorlattal.



Mit tehetek, hogy ezeket a közeljövőben elkerüljem? Félek, ha oda fogok kerlni, hogy dolgozzak akkor egy kisebb baki miatt ki fognak rakni.



2018. szept. 19. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az időjárás miatt nem tudtál rendesen koncentrálni? Nekem ez volt most nyáron, a hőségben nem fogott az agyam.
2018. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!