Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Villamosmérnök gyakornoki...

Villamosmérnök gyakornoki helyeken segítenek szakdolgozatban?

Figyelt kérdés

Bonyolult a helyzetem, és eléggé kihúzna a bajból, ha tudnék egy céget találni, ahol segítenek, adnak szakdolgozat témát.

Mennyire gyakori hogy segítenek ilyesmiben?



2018. szept. 20. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ilyeneket találni. Bemész a (bármelyik) szakcéghez, és a harmadik ember, akihez utalnak, már biztosan tud valamit.

Arra kell vigyázni, hogy nehogy olyant adjanak, ami valós probléma, és eddig még soha senki nem állt elő a megoldással.

Szakdolgozatot inkább kis igényűt kell jól megoldani, mint belefulladni a világhír és az orbitális gazdagság álmába.

Persze, amit az intézmény elfogad feladatnak.

Annak idején láttam vagy öt olyan, elképzelt, sakktábblaszerű, szűzparcellás terület új lakónegyed villamosenergiaellátása szakdolgozatot, ahol ugye úgy megy a vezeték, ahogyan akarod, hiszen nem tervezel a tájba kanyont, hegyet, tank lőteret, stb, nincs 90 foktól eltérő szög, ésígytovább. Akkor kicsit lenéztem ezeket, de rájöttem, ezt lehet egyszerűen és jól határidőre megoldani. :)

2018. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fognak, ha jelzed a vezetodnek, hogy szeretned, hogy segitsenek.
2018. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én gyártósori gépekre gondoltam főleg, ilyen multiknál
2018. szept. 21. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!