Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki lenne, ha itt, a munkahel...

Ciki lenne, ha itt, a munkahelyemen festeném a körmöm?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosi ruhás üzletben dolgozom. Egyes egyedül vagyok, 10 órát itt, minden másodnap rövidebb a program, de olyankor otthon kell segitenem, most van a betakaritás.

Szóval otthon nem lenne időm rá, viszont itt rettenetesen unatkozom. Van, hogy órákig be se jön senki.

Arra gondoltam, hogy addig itt a pult alatti kisasztalon megcsinálhatnám szépen a körmeimet. Viszont nem tudom mennyire lenne ciki mondjuk ha bejön valaki és meglátja?(mondjuk a kis uv lámpát amiben szárad?)

Ti mit gondoltok erről, van vele probléma?

Tényleg nem tudom mivel üssem el az időt estig...


2018. szept. 20. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Igen, ciki.

Valami olyat csinálj, amit bármikor abba tudsz hagyni. Könyvolvasás, újságolvasás, keresztrejtvényfejtés....

2018. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Nem helyénvaló, és - mivel írod, hogy otthon betakarítás van - nos, kikent, kilakkozott körmökkel nem is szoktak mondjuk sem gyümölcscefrét készíteni, sem lekvárokat, dzsemeket, meg semmi ilyesmit eltenni.

Ha annyira unatkozol - ami nem jó,mert egyszer lássa meg a főnök, rögtön páros lábbal kirúg, vagy annyi ruhaszortírozási, vagy egyéb más feladatot, munkát ad, hogy másnap reggelig se mész haza - akkor kösd le magad valami mással, pl. ha nagyon nincs vevő, akkor játsz a telefonodon, esetleg wifin, bár azt is le tudják nyomozni, és akkor bukta van.

2018. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Második, nem értem miről beszélsz? Van wifi,a főnököm adta meg a kódot, hogy majd járhassak vele.

Te mit csinálnál egy kicsike kis üzletben 10 órán keresztül, azon kivül, hogy összehajtogatod a ruhákat amiket épp megnézett valaki? Hm?

A minap bennvolt a főnök is és az új áru cimkézése után ketten unatkoztunk és bámultuk a telefonunkat meg beszélgettünk.

2018. szept. 20. 09:39
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Mit csinálnék? Olvasnék.
2018. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Bunkósság körmöt lakkozni, és bárki aki bejön rögtön megérzi. Olvas, tanulj ha unatkozol.
2018. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A körömfestés tényleg nem jó. Pont akkor jönne be úgyis valaki, amikor még nem száradt meg. És akkor nagyon ciki, rossz benyomást kelt a vevőkben. Olvass, nézz filmet, kézimunkázz, az most úgyis divat, vagy ismerkedj meg valakivel a neten, aki ugyanennyire unatkozik, és váltsátok meg a világot cseten! :)
2018. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek is!

Akkor nem fogom ezt csinálni, nem akarok bunkó lenni. Kiváncsi voltam a véleményetekre, mert azért én is éreztem hogy lehet nem okés. Viszont én már eladói szemszögből nézem a dolgokat és nem vevői:)) nem tudtam milyen benyomást keltenék.

Youtube videókat már annyit néztem, hogy azt is meguntam. Majd beszerzek valami könyvet és olvasni fogok, mert amelyek megvannak már elolvastam. A második válaszadónak üzenem, hogy nem 20centis körmöket csinálnék, amivel nem tudnék pl szilvát passzirozni!:)) Birom, mikor olyan következtetéseket hoznak le, amiről szó se volt...

2018. szept. 20. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező: "Van wifi,a főnököm adta meg a kódot, hogy majd járhassak vele."


Járhassál vele? Mi van?

Főnökkel ne járj, mert abból csak a baj lehet... van ezernyi másik pasi…

2018. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Olvass, tanulj meg kötni, most úgyis menő a kötött sál. Vagy nézegess új munkahelyet, mert az az üzlet, ahol napi pár vásárló van hamar lehúzza a rolót. Az irodánk alatt pl 1,5 év alatt a 3. bolt nyílik, nincs vevő, így pár hónap után bezárnak.
2018. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én a munkahelyen szoktam a körmömwt vágni 😂 (hegesztő vagyok)
2018. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!