Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek így csökkennének...

Szerintetek így csökkennének az esélyeim, hogy valaha irodai munkát végezzek?

Figyelt kérdés

Sajnos félbe hagytam az egyetemi tanulmányaimat, csúsztam is vele, nem ment a matek se, anyagi vonzat miatt is, hosszú...


Már elmúltam 25 nem vagyok 25 alatti pályakezdő sem. Viszont első főállásomat kezdtem tavaly decemberben. Most arra gondoltam egy másik gyárban folytatom mert nagyon kevés itt a pénz, de attól félek, így egyre távolabb kerülök az áhított irodai munkától. Mit értek ez alatt, igazából bármit akár a monoton adatrögzítős pozíciót. Vagy bármi mást, csak legtöbb helyen elvárás a nyelvtudás.


Attól félek ha elmegyek egy másik gyárba ott is lehúzok 1 évet, 30-hoz közel ránéz egy hr-s az önéletrajzomra, és azt mondaná, minek jelenezett ez ide, ez egy gyári munkás szevasz félrerak.


Okj-ztem, egyetemeztem, mindkettő felesleges volt, előbbit befejeztem de szart se ért... webmester.


Félek hogy így beleragadok a gyári munkások világába.

De ez valahogy nem az én világom, még ha egyes helyeken meg is fizetik őket, akkor sem. Mit tanácsoltok?

Maradjak itt és a következő amíg nem megy elég jól a nyelv, meg a word/excell és egyből egy irodait pályázzak meg motivációs levéllel hátha a hr-s nem rakja egyből félre a pályázatomat??


2018. szept. 20. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, próbálkozz! Nincs veszteni valód! Nem minden irodai állashoz kell nyelvtudás. De a Office-t jól ismerd meg, gyakorolj kicsit. Ahová csak tudod küldj önéletrajzot. Még most lépj ki ebből a "gyári" légkörből ha nem neked való. Később csak nehezebb lesz. Keresgélni lehet munka mellett, ha valami összejön lehet váltani.
2018. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyelvet megtudos tanulnk egy kis szorgalommal akar fel ev alatt is. iradaba pedig adatrogzitonek eleg egy okj is, nem kernek egyetemet.
2018. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!