Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találtátok meg a...

Hogyan találtátok meg a jelenlegi munkahelyeteket?

Figyelt kérdés

Álláshirdető oldalak, ismerősök, személyes jelentkezés? Esetleg ők kerestek meg? Elégedettek vagytok vele? Egyéb adatokat pl. kor, munkakör vagy bármit amit megemlítenétek ezzel kapcsolatban írhattok, de természetesen nem kötelező :)

Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 21. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző munkahelyemre Glassdoor-on keresztül jelentkeztem, a mostaniról viszont ők kerestek fel a LinkedIn profilom alapján. Nagyon szeretem a munkahelyem, eddig ez a legjobb atmoszférájú hely, ahol valaha dolgoztam. Igaz ez az első munkahelyem a technológia szektorban, de mostantól más szektor felé sem fogok nézni, ha váltani akarok :)
2018. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi szaknak, ahová jártam, van Facebook csoportja, oda tette ki valaki a hirdetést.
2018. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Buszsöför vagyok. Kereskedelembe dolgoztam előtte, de közbe csináltam a C kategoriát, mert tudtam, hogy söför leszek (gyerekkori álom) eredetileg ugy terveztem, hogy csinálom tovább autos suliba a busz jogsit. A jelenlegi munkahelyem akor tett ki egy hirdetést, hogy C vel is felvesznek embert. Jelentkeztem és felvettek. A hirdetést a cég honlapján láttam. Ha a tanfolyamot is szamolon 2015.oktobere óta vagyok itt (1év kihagyásom volt, mert tavaly szültem). Egyenlőre nem tervezek váltani, sőt azt se bánom, ha inen megyek nyugdijba(már ha lesz olyan....) mellette oktatonak készülök (B.kat), de ezt buszozás mellett tervezem.

28N

2018. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szólt, hogy keresnek valakit. Állami cég, közalkalmazotti meló. A fizetés xar, a munkát és a munkatársakat viszont szeretem. A fizu miatt kénytelen leszek majd váltani, de tizenpár év vendéglátó és kereskedelem után ez most nagyon jót tesz - szó szerint az öngyilkosságomat tervezgettem, annyira meggyűlöltem az embereket, ill. annyira nem bírtam elviselni/kezelni az ok nélküli megaláztatást, lenézést/lekezelést/qrvaanyámbaküldést a semmiért - ill. mert megtehetik...

Szal ez most nekem felüdülés, de sajnos idővel lépnem kell majd...

Jah, az eddigi munkáimat mind hirdetésen találtam.

2018. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Állást kerestem, regisztráltam a cég saját álláspályázati rendszerébe (azon kívül nem nagyon hirdetnek állásokat), majd mikor megjelent ez az állás, jelentkeztem.
2018. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
profession.hu-n találtam, webgrafikus "pozíció".Jelenleg még elégedett vagyok, de kb. három év múlva már biztos nem. 47/N
2018. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Otthonápoló" voltam pár hónapig, majd a temetés után elkezdtem állást keresni :(.

A diplomámmal is (akkor még nem volt meg a 2 OKJ és a jogsi is folyamatban volt), de csak félgőzzel, mert büfészak, és irodai admin állást is. Profession oldalon keresgéltem.


Sürgősen, egyszerre rengeteg embert (bár ez utóbbi az álláshirdetés alapján nem derült ki) kerestek 3 hónap határozott időre. Nem zavart a határozott idő, mivel a jogsi, mint említettem, folyamatban volt és akkoriban kezdtem az első iskolarendszeren kívüli OKJ-met.

Szóval jelentkeztem és mivel nagyon kellett az ember, én is bekerültem.

Hosszabbítások majd határozatlanítás.


Az elején imádtam, jó volt a csapat és sokkal kevésbé volt durva, mint amilyennek elképzeltem magát a munka világát illetve egy munkahelyet, mint olyat.


Mostmár nagyon unom illetve meg tudnék esküdni rá, hogy valahogy egyre monotononabb munkákat kapunk - nemcsak a megszokás miatt érzem annak.


Vannak hibák a dologban, de a légkört még most is jónak mondanám.

2018. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám kolléganőjének a férje a főnököm. Véletlen került szóba, hogy grafikusnak fogok tanulni, erre kiderült, hogy ők pont sürgősen grafikust keresnek, de nem jelentkezik senki. Én mondtam, hogy vállalom, ha dolgozhatok végzettség nélkül is.

Betanultam, mivel nyomdai szolgáltatásokat is végzünk, és elég hasznos tudok lenni. Másfél hónapja dolgozok ott, de olyan, mintha mindig is ezt csináltam volna, pont nekem találták ki ezt a munkát. Majd csak ezután fogok OKJ képzésre járni hétvégente.


18/L

2018. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó válasz ha a saját munkaadóm vagyok? Egy idő után meguntam hogy másoknak hozok hasznot és én ebből csak keveset látok. Ezért már önfoglalkoztató vagyok. Még mindig van olyan hogy jellemzően más cégek bíznak meg azaz így is dolgozok valakiknek de már rajta vagyok az ügyön hogy közvetlenül engem keressenek meg az új megbízók. Már nem is tudnék munkába állni egy cégnél alkalmazottként. A jelenlegi nagy szabadsághoz képest megfulladnék.
2018. szept. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hirdetésre jelentkeztem és felvettek. Talán egyetemi hirdető táblán láttam meg a hirdetést. De előtte volt más amikor meg professionon találtak meg engem.
2018. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!