Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennétek az előző...

Visszamennétek az előző munkahelyetekre ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy kis pesti cégnél dolgoztam 2015ben, széleskörű nemzetközi kapcsolatokkal.

A közvetlen főnököm szakmailag zseni volt, viszont emberileg zsarnok. Ki is rugatott. Túléltem, elengedtem.

A cégvezető egy döntéskételen, irányítható, de jóindulatú, nyitott , szakmailag szinén kiváló, nagy kapcsolatrendszerrel rendelkező brit. Ő nem látta ezt anno mert ritkán volt benn, a kisfőnök tanácsát elfogadva ment bele a kirugásomba.

Tavaly találkoztam a cégvezetővel, söröztünk egyet. A kisfőnököt kirúgták időközben bizonyos okokból, illetve átalakítások voltak, a cég kezd átalakulni.

Azt mondta nekem hogy megbánta nagyon hogy belement a kirúgásomba, egy jó embert vesztett a cég velem. Ha hajlandó vagyok akkor beszélhetünk egy jövőbeli ismételt együttműködésről mert el tud képzelni a megújuló cégben, tudja hogy megbízható vagyok és neki ilyen emberek kellenek hosszú távon.

Mondtam persze én is nyitott vagyok, újat tanulni is stb.

Azóta néhány emailt írt de a találkozó nem jött össze.

Ráírjsk hogy mi a helyzet és hogy nyitott vagyok még mindig?

Esetleg vázoljam fel konkrétan mi pluszt tudnék adni a cégnek?

Egyáltalán menjek-e vissza, kell e ezt erőltetni?


2018. szept. 22. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen visszaménnek
2018. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

A döntés a te kezedben van! Vissza akarsz menni? Visszamész.

Nem akarsz visszamenni? Nem mész. Milyen erőltetésről beszélsz? És mért kéne neked bármit is vázolnod, amit nem kérdezett a kutya se.

Milyen a mostani munkahelyed, mennyit fizetnének, mennyi a munkaterhelés: ezek a szempontok.

2018. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Most még nem áll rendelkezésedre elég információ a helyes döntésedet megalapozni.


Úgy mennék el a megbeszélésre, mintha nem lenne közös múltunk. 3 év alatt igen sok minden megváltozott a cégnél, minden, ami magától értetődőnek tűnik, rá kell kérdezni.


Mit veszthetsz egy-két megbeszéléssel?

2018. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem mennék vissza, akkor is visszalépésnek tartom, ha azóta változott a szitu. Számomra a cégvezetőre sem vet jó fényt, hogy visszakuncsorog téged, mert úgy tűnik, hogy befolyásolható, és nem nagyon tudja mit csinál. Ilyen vezető alatt nem akarnék dolgozni.
2018. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen helyzetben simán visszamennék, bár ahol eddig voltam, oda vissze nem mentem. De amíg nem keresnek, nem nyomulnék.
2018. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szántóvető ***** válasza:
84%
próbálj meg visszamenni,természetesen jóval magasabb fizetésért.
2018. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nem mennék vissza oda, ahonnan egyszer már elküldtek.
2018. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Engem 13 év után hívtak vissza (előzőleg én mentem el, nem elbocsátottak). Utána még 15 évet dolgoztam náluk,aztán nyugdíjba mentem. Más eseteket is tudok. Ne játszd sértődöttet! Ha megegyeztek, menj vissza. Bizonyára nagyobb fizetést is kiharcolhatsz. Ráadásul ismered a kollégák egy részét, meg a munkakört is.
2018. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Szertnél ott dolgozni? Akkor ez egy tök felesleges kérdés. A góré vesz vissza, a kisfőnök meg már a múlté és a céget is átszervezik. Még szép, hogy menj vissza. Dobd be, hogy akkor most te akarsz a kisfőnök is lenni.
2018. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem mennék vissza, ennél büszkébb ember vagyok.
2018. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!