Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltként milyen...

Introvertáltként milyen munkakörökben helyezkedtetek el eddig?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy aki introvertált személyiségtípus, milyen területen helyezkedtetek el? Volt-e valamilyen munka amit nagyon utáltatok? Esetleg gyakoriak-e a munkahelyváltások nálatok?

2018. szept. 23. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakozmetikus akartam lenni mindig is,pont azért,mert nem akartam túlzott kapcsolatot emberekkel ilyen téren.

Egy kolléganőm van és ez nekem bőven elég :)



Dolgoztam gyárban,szalag mellett 80% egyedül voltam ugye,élveztem attól függetlenül,hogy fárasztó volt.


Dolgoztam szobalányként,túl sok kontaktom volt emberekkel sajnos, mellesleg a kolléganőim is borzasztóak voltak. 5 nap után ott hagytam őket.


Takarítottam pékségbe,ott zavart,hogy figyeltek állandóan,mit hogy csinálok és ugráltattak nagyon. 2 hónapig bírtam,csak mert s.o.s-be kellett a pénz.


Irodán dolgoztam a legtöbbet,az irodában egy kollégám volt, csak ha kimentem a nagyobb irodába ott voltak többen. De úgy maga a légkör jó volt :) Viszont ebéd idő előtt mentem a konyhába kajálni,mert ha pont 12-13 óra között mentem akkor voltunk vagy 8-10 en és az már eléggé irritált :D


Nekem viszont az irodai meló uncsi volt,de a szakmában nem tudtam akkor elhelyezkedni.


Örülök a kutyakozmetikának,viszont bárcsak a kutyáknak ne lennének gazdáik :D :D

2018. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált létemre dolgoztam sokáig gyerekekkel, illetve call centerben is. Utóbbiban nem magát a munkakört utáltam, hanem, hogy mennyire ostobák és undorítóak az emberek. Gyerekekkel mondjuk szerettem foglalkozni, velük jól érzem magam. Nyilván az álommunka, az mindenféleképpem back-office meló, remélhetőleg a közeljövöben össze is jön.
2018. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Többségében irodában dolgoztam adminisztrátorként (most is),de dolgoztam ügyfélszolgálaton is,nem volt vele problémám,életem egyik legjobb munkahelye volt.
2018. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kontrollerként dolgozom, ami alapvetően álommunka lenne, elmerülhetnék a számok világában, csak hát ugye vannak kollégák, akiknek be nem áll a szájuk egész nap, így megkeserítik az életemet. Leghőbb vágyam egy saját, különálló iroda vagy szintén introvertált munkatársak lennének, akik elvannak magukban. Utálom, hogy még ebédelni sem mehetek egyedül kicsit kikapcsolni, mert akkor már lesajnálják az embert, hogy úristen szegénynek egyedül kell ennie milyen rossz lehet.
2018. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%
Ez engem is érdekelne... utolsó éves egyetemista vagyok, (gazdasági egyetem) irodai munkán gondolkozom, adatrögzítő, legfőképp, angol üzleti meg általános középfokú nyelvvizsgám is van. 4 órás munkát szeretnék, ha valaki tud ilyet írjon légyszi :D engem az interjúk is teljes letargiába hoznak, vagy az is ha egyetemen meg kell szólalnom mások előtt.. pedig jókat mondok meg írásban kifejezetten profi vagyok nagyon jól fogalmazok.
2018. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!