Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem foglalkoznak velem...

Miért nem foglalkoznak velem a munkahelyemen, vagy miért nem mondanak rólam semmit?

Figyelt kérdés
Két hónapja egy új munkahelyre kerültem, és azt furcsállom, hogy senki nem mondd rólam semmit, sem a teljesítményemről sem csak úgy bármiről velem kapcsolatban. Az előző munkahelyemen, ami egyben az első is volt, folyamatosan kaptam a visszajelzéseket, hogy mit csinálok jól, miben kell fejlődnöm. Múlthéten rákérdeztem a kolléganőmnél, hogy esetleg nem hallott valamit így rólam, hogy mi a véleményük a többieknek meg stb. Mondta, hogy nem, sőt az egyik főnökünk is tőle kérdezte, hogy van valami hír rólam, mert senki nem mondd semmit. :D Annyit tudni kell, hogy egyedül dolgozom ezen a helyen, a kollégákkal telefonon beszélünk naponta párszor pár percet. Az egyik fő főnök volt nálam 2x bent, de csak annyit kérdezett, hogy hogy érzem magam itt. Aztán sietett is el. Még az elején annyit mondtak rólam, amikor felvettek, meg az első héten betanítottak, hogy kedves, okos lány vagyok, de azóta semmi. Nem tudom, lehet azért mert nincs is idejük megismerni? Mert a munkán kívül semmiről nem beszélgetünk. Nem tudom, hogy egymással is ilyenek-e, de szerintem nem mert mondták az elején, hogy ez egy családias csapat, meg tudom, hogy páran szokták melón kívül is összejárni.
2018. szept. 25. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó amég nem hallasz semmit. Sok helyen csak akkor kapsz visszajelzést ha az negatív.
2018. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megvannak veled elégedve, nem kell izgulni.
2018. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Köszi, akkor nem izgulok feleslegesen.
2018. szept. 25. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó jel, ha nem mondanak semmit. Akkor szólnak, ha gond van. Dicsérni sehol sem szeretik a dolgozót, nehogy elbízza magát.
2018. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi, mondanak rólad mindenfélét igazat hamisat, csak nem neked hanem a hátad mögött egymásnak és persze a főnőknek.
2018. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!