Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem vesznek...

Mit tegyek, ha nem vesznek komolyan a munkahelyemen, mert fiatal pályakezdő vagyok?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy olyan munkahelyre, ahol nálam jóval idősebbek (nagyszüleim lehetnének) a kollégák és már nagyon régóta az adott cégnél dolgoznak. Hiába nyújtok 110%-ot, nem vesznek komolyan, mert fiatal vagyok és pályakezdő.


Húszas évei közepén járó N



2018. szept. 26. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Légy elhivatott, és csak a munkáddal törődj. Az mindig kifizetődik.


Nem a kollégáidnak kell megfelelned, hanem megfelelő munkateljesítményt kell nyújtanod a karriered érdekében.


Az idő neked dolgozik. És az is, hogy aki tökéletes munkát végez, abba senki nem tud belekötni.

2018. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos szabadidejükben 'rajtam' gondolkodnak és kitalálnak olyanokat, hogy azokat a feladatokat is én lássam el, amit nem is nekem kellene. Igaz, egy része apróság, de nem az én dolgom.
2018. szept. 26. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ami nem a Te dolgod, azt finoman, de határozottan utasítsd el, mert különben idővelel a fejedre fognak nőni és minden kis aljamunkát, amihez nem fűlik a foguk, veled fognak végeztetni, és ha később mondasz nemet, mikor ezt már megszokták, csak annál jobban fognak lesni és megsértődni. Tisztázd már most, az elején a határokat.


Kollégák vagytok, nem puszipajtások. Arra figyelj, hogy ne mószerolj be lehetőség szerint másokat a főnöknek se és egymásnak se, ügyesen végezd a saját munkádat és ne nyalj a főnöknek, mert az visszaüthet.

2018. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez az élet ... majd 50-60 évesen te is hasonló leszel. a fiataloknak, frissen oda kerülteknek nyilván sokkal többet jkell nyújtaniuk ahhoz h bármitben komolyan vegyék őket, mert hát még nincs teljesítmény a hátuk mögött .. kb ennyi sztem. sokat tenmni nem lehet ez amolyan élet törvényszerűsége.
2018. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel én előhúzhatnám az "én többet tanultam" kártyát...
2018. szept. 26. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szakmai tapasztalat híján a segged törölheted a tanulmányaiddal.
2018. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3: Csakhogy a kérdező esetében a kollégái valószínűleg be vannak nyalva. Én ilyenkor már csak azért is ugyanezt csinálnám, próbálnám túlnyalni őket.
2018. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, dolgozz szorgalmasan, ha pedig eleg tapasztalatod lesz, lepj le egy jobb céghez.
2018. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

túlnyalni őket :)

hát hajrá ....

2018. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!