Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon nekem való egy olyan...

Vajon nekem való egy olyan szakma ami?

Figyelt kérdés

Az olyan szakmákra gondolok amiket egyedül vagy kis társaságban de inkább egyedül csinálnak pl autószerelő burkolo villanyszerelő stb.


Nem igazán szeretek nagy csoportokban dolgozni vagy egy bonyolult hierarchia szerint végezni a feladataimat.


Viszont szívesen és kitartóan dolgozom ha látom a célt magam előtt és tudom hogy az én munkám eredménye.


Azt is látom hogy ha az ember elhivatott akkor ezekkel az akár kétkezi szakmákkal nagyon jól meg lehet élni (nyugati országrészben Pesten vagy nyugaton).


Szerintetek ?


2018. szept. 27. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szorgalmas vagy, nem másra próbálsz támaszkodni, és a kitartás is téged erősít. Tehát tudhatsz teremteni.


Tervezést javaslok neked. Mert szerintem van kreativitásod, csak sosem mertél nagyot álmodni:D


Építészmérnök.

2018. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amiket te felsoroltál azt simán gyakorlatban elfogod tudni sajátítani. Több van benned, mint amit most hiszel.
2018. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!