Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért pattintott le az “értelm...

Azért pattintott le az “értelmiségi” randipartnerem, mert felszolgáló vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés

Persze azért a vacsit fizethettem

én és csak utána közölte. Ja és a csaj marketing manager, oda ne rohanjak..


2018. szept. 27. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Hu ha okjn ugyan ezt kapjuk.

Szrj rá ilyeneket én semmibe veszem ha nő ha férfi pukkadjon meg a pökhendije... Neked maradnsl s normálisak, az ilyen meg meg savanyodik egyedül a kettes diplomájával

22/N

2018. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Na majd amikor rájön hogy az a réteg aki őt érdekli szarba se nézi,max csak a látszat majd akkor jó lesz meg a szomszéd gyula bácsi fia is a tanyarol
2018. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

A randizás az élet egyetlen egy területe, ahol nem kell feltétlenül liberálisnak lenni, és a tipikus "minden ember egyenlő" dumát vallani. Ha a párkapcsolatról van szó a világon bármi miatt jogos és normális visszautasítani a másikat, ami nem tetszik, hiszen a hozzád a jövőben a leges leges legközelebb álló embert akarod kiszortirozni. Inkább az nem normális, amikor valaki hőbörög azon hogy a másik mégis mi jogon döntött úgy, hogy nem engedi be őt az életébe.

Ha meg nem tetszik hogy fizetned kell, nyugodtan megmondhatod, hogy vagy felezitek a számlát, vagy lelépsz. A randizásnak egyik oldalról sem a jótékonykodásról kéne szólnia...

2018. szept. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Diplomásként mondom, hogy azért röhejes ebben az országban a végzettségen lovagolni, és ez alapján barátkozni/párt választani, mert még a több diplomás emberek között is bőven vannak olyanok, akik nem tudnak értelmezni egy 5 soros szövegeket stb.


Hát ja, a marketing manager tényleg félig-meddig kamumunka, és nem volt fair, amit csinált, de most mit tudsz csinálni?

Mindenkinek joga van eldönteni, kivel és mi alapján kezd kapcsolatba.


Egyébként ha elfogadsz egy tanácsot: Magyarországon nagyon ritka a normális nő, de ha itt akarsz ismerkedni, legalább a 40 alatti diplomás nőket próbáld kerülni, mert 98%-uk borzalmas, arrogánsak, kötözködőek, ráadásul nem vmi értelmesek.

2018. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
Én szeretem a felszolgáló fiúkat, valamiért többre értékelem őket, talán azért, mert én is felszolgálóként dolgozok az egyetem mellett, de sose gondolkodtam azon, hogy a páromat az alapján ítéljem meg, hogy mit dolgozik. Kevesen tudják, de a felszolgálók általában türelmes emberek, visszafogottabbak, mert ilyennek kell lenniük és a munkájuk miatt hozzá kellett ehhez szokniuk, szóval ez náluk már alap dolog. Persze mondhatnám azt, hogy mivel diplomás leszek, ezért egy orvosnál alább nem adom, ami hülyeség. Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Nekem mindegy lenne, hogy mit csinál a párom, csak szeresse a munkáját.
2018. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!