Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyben (interjú) írtam...

Munkaügyben (interjú) írtam egy e-mailt, amire immár egy hete nem jött válasz. Jövő héten írnék majd egy emlékeztetőt, de van bennem egy félsz, miszerint nem jön válasz. Szerintetek mi lehet a késés oka? (Én elfoglaltságra tippelek. )

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy először tőlem kérdeztek valamit, amire szinte azonnal igennel reagáltam, viszont csak a következő hónap közepétől vagyok elérhető, rákérdeztem, jó-e így, valamint a leendő munka menetéről érdeklődtem még.


Előre is nagyon szépen köszönöm a KEDVES válaszokat.


2018. szept. 29. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan rajuk irhatsz, hogy nem kaptal valaszt, de szinte biztos, hogy azert nem valaszoltak, mert igy nem jo nekik, csak annyira bunkok, hogy nem irtak meg, csak siman innentol kuka a jelentkezesed.


Egy probat meger azert, talan csak elfelejtettek valaszolni.

2018. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hívd fel őket.

valószínűleg találtak mást, azért nem írtak. akkor szoktak ilyenek lenni

2018. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!