Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meki vagy Tesco a jobb munkahely?

Meki vagy Tesco a jobb munkahely?

Figyelt kérdés

Most árufeltöltő vagyok a Sparban, soha többet oda, minden dolgozó bunkó, 1-2 kivétellel, lenézőek a főnökök, ezért jövőhónaptól váltok.

Tudni kell, hogy kicsit fáj nap végére a lábam, de nem vészes, lassan telik az idő.

Lehetősêgem nyílt mekizni, vagy a tescoban kasszázni. A kasszázás kicsit bonyolultnak tűnik, viszont a meki is, állítólag be kell tanulni a.menüket, stb, ja meg a kasszában lehet ülni, de ha elszámolom magam, az aznapi fizetésemnek szevasz, szerintetek melyikbe menjek?

ja, meg a tescoba 900-1200 között van a fizetés, a mekiben 1000-1600ig.

Szerintetek



2018. szept. 30. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettőben dolgoztam. Egyik sem jó.
2018. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ez diákmunka. :)
2018. szept. 30. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok osztálytársam mekizett/mekizik, valaki azt mondja, hogy jó valaki azt hogy utálja, megoszló vélemények. Tesconál azt mondta az egyik osztálytársam hogy, iszonyú. Próbáld ki mindkettőt, megtapasztalod melyik lesz a jobb.
2018. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Tesco, sokkal érdekesebb, több terméket is megnézhetsz, de persze nem csak ezért
2018. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Ugye azt tudod, hogy több száz SPAR van az országban és nem mindegyikben bunkók a dolgozók és lenézőek a főnökök?

Valamint rengeteg olyan Tesco és Meki van ahol bunkók a dolgozók és lenézőek a főnökök.

2018. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Illetve bármelyik élelmiszerboltban hasznos dolgozni, mert vannak termékek, amelyek sérülnek és az sokszor a dolgozóké, persze terméktől is függ
2018. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Mekisnek a tescós, tescósnak a mekis.

.

Minden dolgozó bunkó, csak te vagy helikopter.

Ha minden dolgozó bunkózik veled, nem biztos, hogy ők a hibásak.

Tudod, ha a kacsa azért fullad a vízbe, mert nem tud úszni, nem a víz a hibás!

2018. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is dolgoztam mindkét helyen. Egyik se. Ha mindenképp a kettő közül kell választani akkor talán tesco könnyebb.


A tesco ilyen szempontból szerintem minimum ugyan olyan mint a spar. Ha a fizu nem jobb akkor nem leszel előrébb.


Ha tescoba csak kasszásnak vesznek fel akkor inkább menj mekibe. Az is extra nagy szpás, de legalább a konyhán nem tudod elszámolni magad. De ex mekis dolgozók tudnak mesélni mekkora szívás az is. Nálunk is az volt. A menük betanulása a legkisebb probléma.


Igazából itt nincs nyertes szituáció. Mind szívás. Akkor szívj több pénzért szerintem.

2018. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett tapasztalatokat, kritikákat.

Nem minden dolgozó bunkó, de a legtöbben kiégettek, legfőképp a helyettesek.

Mekiben sosem dolgoztam, viszont szimpatikusabb 4 óra alatt nettó 5ezret kapni, mint 4 óra alatt 2800at.

Érdekelnek a tapasztalatok, vélemények, miert tartja szívásnak valaki ezt, valaki azt. Tudom, kasszázásnál kiszámolja helyettem a kassza a visszajárót, de annyi tapasztalatot olvastam, hogy hiánya volt, nem kevés, pedig meg volt róla győződve, hogy 2x átszámolta, vagy összefogta a két cimletet.

A lábaim a mekinél ugyanúgy fájnának nap végére, de legalább dolgozni kell, hamar eltelik az idő, mert árufeltöltésnél iszonyúan lassan telik.

2018. szept. 30. 12:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő sz*r meló, fos fizuért.
2018. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!