Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális dolog, hogy két...

Normális dolog, hogy két kolléga bűntudatot próbál bennem generálni, mert felmondtam?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam munkahelyet, viszont az előző kollégákkal tartom a kapcsolatot.

Sokáig úgy gondoltam,hogy ez jó dolog, de kezdenek bennem bűntudatot ébreszteni, mert kiléptem.


A helyzet az,hogy különböző projekteken dogoznak, én is azt csináltam.Normál esetben egy ember 1 projekt, még akkor is kell túlóra.


Viszont, én kaptam kettőt, a vezetőség azt mondta "nem tudja máshogy megoldani, ameddig nem vesznek fel embert"

Én erre azt mondtam, oké, de akkor kérek fizetésemelést, természetesen nemleges válasz érkezett.

Ott voltam reggel fél 8-tól este hétig, majdnem mindennap.


A 2. hónap után elkezdtem új állásokra pályázni.A 4. hónap után otthagytam.

Semmire nem volt időm, nem tudtam elmenni sportolni hétköznap, úgy éreztem nincs életem.



Erre a munkakörre nehéz embert találni, mivel műszaki vagy gazdasági diploma kell, meg folyékony idegennyelvtudás.Ezekkel a paraméterekkel meg nem rendelkezik bárki az utcán.



A volt kollégák meg "böködnek", hogy nagyon sok a dolguk, meg kicsesztem velük.


2018. szept. 30. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor volt kollégák, nem kell velük kapcsolatot tartani.

Ha a barátaid lennének nem csinálnák ezt

2018. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Az közel sem normális hogy hülye vagy. Már ott elszúrod hogy tartod velük a kapcsolatot, főleg ha így viselkednek. Te meglépted a váltást, Ők meg csinálják ha ez a végzettségük.

Egyébként is mióta kőbe vésett dolog az hogy olyan munkát végezzen bárki is ami a szakmája? Mehetne külföldre is dolgozni, mégsem teszi, akkor ne ugráljon.


Amikor én felmondtam senkinek nem szóltam, el sem köszöntem egyiktől sem, akikkel nem jöttem ki, azoknak megmondtam az igazságot.

2018. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezt akár (volt) kolléga, akár random ismerős teszi, néhány ilyen alkalom után nem fog tudni semmilyen formában elérni.
2018. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem, nem normális, hogy ezt csinálják, így próbálnak manipulálni. Ha a személyedet szeretnék, akkor örülnének veled együtt, hogy sikerült egy jobb helyre kerülnöd. Máskülönben ők is megtehetnék, csak lehet nincs olyan végzettségük, vagy helyzetük, vagy bátorságuk, mint neked. Én azt ajánlom, hogy légy határozott és állj ki magadért, figyelmeztesd őket, hogyha ezt így folytatják kénytelen leszel mellőzni a kapcsolatot velük... Bár szerintem a munkahely téma mindig érzékeny lesz míg ők sem lépnek... Mindenesetre én felnézek rád!!! Okos vagy és bátor mellette szociális kapcsolataid vannak..
2018. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

És kit érdekel, hogy sok dolguk? Ha nem tetszik, akkor keressenek ők is másik állást vagy munkatársat.

Valahol irigyek is, inkább ignoráld az ilyen embereket.

2018. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!