Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 200e ft-ért dolgoznál olyan...

200e ft-ért dolgoznál olyan közegben ahol szóvá teszik hogy miért állsz, nincs dolgod?

Figyelt kérdés

fizetik a bérletet, cafeteria is legalább 30e ft, de cserébe le kell nyelni ezeket a marhaságokat, amiket én szóvá tettem, és már próbáltak betörni emiatt, adták a keményebb melókat amiket két ember csinál... sunyi módon maga az osztályvezető sem szól a közvetlen dolgozókra, cserébe ír egy rövid de lényegre törő emailt hogy egyes dolgokat kifogásol, és ha nem lesz változás, akkor "rossz" idők jönnek mindaddig míg nem javul a helyzet.


Én eléggé összerúgtam a port velük, és csak azért nem rúgnak ki mert amíg mozdulni bírok, járok dolgozni, más egy kis torokfájással otthon van 1 hétig, miután visszajött, 1 óra munka után már cigizik, meg az automatát támasztja. Megmondtam több műszak vezetőnek is hogy nem utasítgatni kell egy 57 éves kollégát hogy ha végeztél, kitalálunk más feladatot, hanem be állhattok ti is nem kávézni kell menni hármasával, 12 órában alig csináltok valamit, de a piszkálódás az erősen megy.


Sajnos ezek az emberek valamikor ugyanebből a dolgozói rétegből lettek kinevezve, amit mondanom sem kell mekkora butaságnak gondolok.

Emiatt, volt már minden, csak verekedés nem.

Egyébként mindenki fél mindenkitől, mint egy hierarchikus rendben, amiben pont rajtunk csattan minden


Túlórát sose vállalok, megkérdezték hogy mi ennek az oka, erre az volt a válaszom hogy ha majd normális lesz a légkör, és anyagilag is megéri akkor talán elvállalom.


2018. szept. 30. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az általad leírtak alapján úgy látom, hogy közted és a munkatársaid, főnököd között állandó ellentét, kiengesztelhetetlen piszkálódás folyik. Sokáig nem fog működni és az egyik fél lépni fog.
2018. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi értelme erőlködni. Ezt szokták meg az emberek. Vagy együtt élsz vele, vagy tovább állsz. Én többször megkaptam a munkatársaktól ezt az ultimátumot. Egyszerűen nem tudsz mit csinálni, vagy te is játszod a hülye játékaikat, vagy mehetsz világgá. Nincs harmadik lehetőség. Mindenki pótolható.


Látszik benned a jó szándék (jómagam is ilyen vagyok), hogy szeretnél normálisan dolgozni, de meg kell értened, hogy ezek az emberek nem akarnak normálisan dolgozni.

2018. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Keress másik munkahelyet.
2018. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Na ahhoz 7 számjegyű pénzt kellene fizetni bárkinek is, hogy értelmetlen intrikákat és faśzśágokat benyeljek. 2kilóért nem vállalnám. Húznék a pitschàba
2018. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha szükségem lenne a pénzre és nem találnék más helyet, akkor mindenképp. De szerencsére időben gondoltam erre és gyűjtöttem annyi tartalékot, hogy kihúzzam azt a pár hónapot vagy akár egy évet, mire valami más melót találok.
2018. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
kösz a nullázást csicskák
2018. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a gyári meló, eltaláltam hogy az, ugye? :)
2018. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2018. szept. 30. 18:18
 9/12 anonim ***** válasza:
És akkor mit szólnál az én helyemhez ahol a bruttó 180 és ugyanilyen a légkör? Ha 200-ért ezzel van problémád-és ha még 200 se lenne és 2x ennyit cseszegetnének mint amit leírsz?
2018. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha kiakarod készíteni magad maradj. Én 3 évig csináltam hogy 2-3ember munkáját végeztem,amit megcsináltam nem volt baj csak ha 10perc levegőt vettem már hallom hogy keresnek én miért nem dolgozok..a végen mikor leépítés volt nálunk persze bírtam állandóan hogy tényleg 3 ember munkáját csinálom,nem 1x volt olyan hogy 5 órán keresztül nem jutottam el mosdóba!!!!Nekem többet nincs az a pénz hogy nyomorék főnöknek dolgozzak aki nem értékelte azt se hogy a saját életem feladtam hogy neki minnel több pénzt tegyek a zsebébe!!!!

Szóval számomra nem a válasz! Ha csak nem történik valami hogy téged előléptetnék előbb utóbb rá mész erre te is úgy ahogy meg rengeteg ember csak te lehet hamarabb észheztérsz

2018. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!