Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érettségivel ciki...

Szerintetek érettségivel ciki takarító állást vállalni? Egyáltalán ha kérdezik h miért szeretnék takarítóként dolgozni akkor mit válaszolhatnék?

Figyelt kérdés
Nyilván nem jó kedvemben mennék takaritani hanem mert nincs más de ezt nem mondhatom..
2018. okt. 2. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Szted egy érettségi akkora nagy durranás? Ha nincs szakmád, nem tanulsz tovább, kitörölheted. És igen, évek óta hallom hogy lassan egy takarítónőtől is elvárják az érettségit.
2018. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem olyan munka, ahol megkérdedzik, hogy miért szeretnéd csinálni.
2018. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Érettségivel pont annyit számítasz, hogy tudnak a létezésedről. De attól még nem értesz semmihez.
2018. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tudom ti hol éltek, biztos a Marson, mert nem egy érettségizett emberről tudok, akik kb. 3x-osát keresik a tanárokénak, meg az állami szektorban lévő tisztviselőknek.

Itt a Gyíkon riogatjátok az embereket, csak azt nem értem miért? mire jó ez nektek? Vagy tényleg ennyire ostobák vagytok, és az orrotoknál tovább nem láttok?:D

2018. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom van szakmájuk...
2018. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

5 Szakma nélkül is. Főleg ha gyakorlatban többet tud az illető, mint a most kijött diplomások nagyon nagy része.


Szóval nem értem mire fel kell az embereket riogatni..

2018. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

*Szóval nem értem mire fel kell az embereket riogatni..meg hogy csak takarítás stb.


Szerintem életébe nem dolgozott az aki itt előadja magát, hogy az érettségizett csak takarító lehet, különben mi mással lehet magyarázni azt a mérhetetlen sötétséget ami árad ezekből..:D

2018. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van szakmám is de abban se sikerül elhelyezkednem meg igazából sehova se vettek fel sajnos.. tudom h nem sikat ér az érettségi eddig sehol se kellett.. meg nem is ez számított soha h kit választanak.. sokszor pont azokat vették fel helyettem akinek még szakmája se volt csak az általános.. elvileg munkaerő hiány van.. aha persze.. itt vagyok én.. szeretnék dolgozni.. mégse vesznek fel sehova.. nincs tapasztalatom.. nem kellek így sehova.. takarítónak se vettek ma fel. Fél éve hiába keresek munkát. Nem értem.. a kinézetemmel nincs szerintem semmi gond.. adok magamra csinosan öltözöm.. igaz molett vagyok és alacsony de most ez annyira hátrány lenne?
2018. okt. 2. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező. Megklrdezhetem merre laksz? Megyeileg és hogy kisváros vagy nagyváros. Ha gondolod, írd privátban. Én is voltam álláskereső, nem reménytelen az, hidd el.
2018. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisvmros, nagyváros, falu. A falu kimaradt.
2018. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!