Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az iskola, munkahely?...

Mire jó az iskola, munkahely? Idegileg, egészségileg tönkremenni?

Figyelt kérdés

Az emberek elviselhetetlenek, nehéz velük bánni, és sajnos az iskola meg a munkahely alapja is a rengeteg ember, olyan emberek közelségének elviselése akiket szíved szerint a pokolra kívánsz.

Vagy az élet nem kívánságműsor? Ahogy egyik volt “bölcs” kollégám mondotta.


2018. okt. 3. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem te is tudod a lényeget. Kisebbségben vagy a problémáddal. Ezért nem lesz ezen változtatás.


Magyarázhatnám, hogy miért van szükség az iskolára, a munkahelyre, de ha nem jutottál el még erre a szintre a magyarázatot sem értenéd.


Inkább a probléma veled van. Nem tudsz beilleszkedni, nem tudod ingorálni azokat, akiket nem kedvelsz vagy tipikusan tojsz az életedre és ezért aluliskolázott emberekkel vagy körülvéve.

Nem véletlenül mondták anno, hogy tanulj fiam..

Akkor talán nem a gyárban állatokkal dolgozol hanem egy irodában, ami már sokkal jobb.

2018. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Így van, nem kívánságműsor. A sulinak majd egyszer úgyis vége lesz, az ottani lükékkel esetleg csak osztálytalin kell foglalkozni, munkahelyen meg a kis lükéket kis ívben, a nagyokat nagy ívben kell lekakilni. Ez a titka.
2018. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

De, kívánságműsor.

Én nem dolgozok olyan helyen, ahova utálok bejárni, és utálom a kollégákat.

Mindig olyan munkahelyet keresek, ahol jól érzem magam.


Az iskola neccesebb, azt nem lehet olyan sűrűn váltogatni, ha nem tettszik. De azt meg tudod, mikor lesz vége.

2018. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én imádtam iskolába járni, voltak h.lye osztálytársak, d ekit érdekel, a többség jó fej volt. Mind általános iskolában, mind középsuliban és még egyetemen is.


Dolgoztam olyan helyen, ahol csak 3-an voltunk össz-vissz. Abból 1 h-lye, 1 a főnök és én. Sokkal rosszabb volt, mint most. Pedig most gyárban dolgozom, igaz én ellenőr vagyok, csak ellenőrzöm a termékeket, de sokszor találkozom a munkásokkal, de még így is jobban érzem magam, mert szeretek emberek között lenni

2018. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

A hozzáállásoddal van a baj! Mindenkiben a rosszat látod, mindenbe belekötsz, képtelen vagy másokat elfogadni, született pesszimista.

Az iskola arra jó, hogy tanulj, hogy értelmesebb, okosabb legyél, tudjál boldogulni a világban, tudjál írni, olvasni, számolni, szöveget értelmezni, idegen nyelven megszólalni és jobb esetben örök barátokat találni, egy jó közösségbe járni, nyitni az új dolgok felé.

A munkahely is később ilyen, ahol van egy jó közösség, egy jó kolléga, ahol tudsz valamit alkotni, létrehozni, vagy jól megcsinálni, új embereket megismerni és ezért pénzt kapni.

Ha ennyire utálod az embereket, akkor sürgősen menj pszichiáterhez, mert súlyos lelki gondjaid vannak.

2018. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Pfff lol ezeken a válaszokon.

Hihetetlen hogy mennyi agymosott ember van...


Most öszintén ...Ti komolyan gondoljátok hogy dolgozni jó?

Ennyire eszetlen agymosott banda vagytok?


Megélni ugy is lehetne hogy emberek NE dolgozzanak.

Nem ez az egyetlen módja a túlélésnek.

Mert azért lássuk be emereke 80% azért gürizik hogy életben maradhasson.


Olyan világban élünk ahol 6 miliárd ember robotol azért hogy pár 10 ezertnek több pénze legyen amiröl azt sem tudja már hogy mire költse...


Gondolkozzatok már please

2018. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6


Ment a +. Ezzel amit leírtál nem lehet vitatkoznj, az emberek 98 %-a birka akiket birkaként kezelnek, terelnek, folyamatosan igyekezvén javítani a birkák teljesítményén, hatékonyságán, hogy még több kényelmet generáljon a néhány kiváltságosnak. Alapvetően egész életünk úgy van megtervezve hogy ebben a rendszerben betöltsük a szükséges szerepet ahhoz, hogy ez meg is valósuljon. És senki nem protesztál. És SENKI NEM PROTESZTÁL!

Még téged cse..nek le amiért nem vagy elég jó birka.

2018. okt. 3. 14:52
 8/22 anonim ***** válasza:

"Ti komolyan gondoljátok hogy dolgozni jó?"


Én szeretek dolgozni, a te lustaságod meg a legkevésbé se tud érdekelni. :)



"Megélni ugy is lehetne hogy emberek NE dolgozzanak."


Mészi, te vagy az? XD


"Mert azért lássuk be emereke 80% azért gürizik hogy életben maradhasson."


Köztük te is. Vagy a luxusjachtodról írsz, koktélt szürcsölgetve?


"Olyan világban élünk ahol 6 miliárd ember robotol azért hogy pár 10 ezertnek több pénze legyen amiröl azt sem tudja már hogy mire költse..."


Sokan nyomorognak, miközben pár ember herdál. Mi a megoldás?

A. Teszünk ellene, próbálunk segíteni a szegényebbeken, felszólalunk a jogainkért stb.

B. Siránkozunk róla az interneten.


Te: BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB!



"Gondolkozzatok már please"


Neked se ártana.........

2018. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8


De ha szeretsz dolgozni akkor miért dolgozol másnak?

Mért nem dolgozol magadnak?


Vagy netán azt érzed, hogy meg kell felelni a társadalmi elvárásoknak és ezert teszed? Hogy jó példát mutathass anyucinak, apucinak, esetleg rokonoknak, ismerősöknek?


Téged nem zavar hogy a munkád után valaki 10-szer annyi hasznot hajt mint amennyit te vegül zsebre teszel? Ennyire nem lehetsz szeretetszolgálat. Ennyire nem imádhatod, bálványozhatod a főnöködet, hogy ez ne zavarjon!

2018. okt. 3. 15:16
 10/22 anonim ***** válasza:

"De ha szeretsz dolgozni akkor miért dolgozol másnak?


Mért nem dolgozol magadnak?"


Mert szerinted aki vállalkozik, annak nem kell gürizni? Nem sok ismereted van a világról. Aki magának futtatja a vállalkozását, az még többet dolgozik, mint aki ledolgozza a munkahelyen a 8 óráját, 'oszt cső. De kezdjél csak vállalkozásba, dolgozz magadnak, aztán fél év múlva jelents csődöt. Ha meg arra érted, hogy megtermelsz magadnak mindent... háááát, a kertben is biztos maguktól fognak nőni a termények.


"Vagy netán azt érzed, hogy meg kell felelni a társadalmi elvárásoknak és ezert teszed? Hogy jó példát mutathass anyucinak, apucinak, esetleg rokonoknak, ismerősöknek?"


Öööö.... mert

1. Én jól érzem magam így.

2. Teszek az elvárásokra, viszont van pééééénzem !!!!


U.i. "Anyuci" halott 14 éve, köszi.



"Téged nem zavar hogy a munkád után valaki 10-szer annyi hasznot hajt mint amennyit te vegül zsebre teszel? "


Ha zavarna, azt irigységnek hívnák. Nem vagyok irigy, az csúnya emberi tulajdonság, talán neked is le kellene szokni róla. Amúgy én se keresek rosszul. XD


"Ennyire nem lehetsz szeretetszolgálat. Ennyire nem imádhatod, bálványozhatod a főnöködet, hogy ez ne zavarjon!"


Nem is vagyok szeretetszolgálat. Nem ingyen dolgozok, hanem egy 6 számjegyű szép kis összegért. :)

2018. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!