Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tartjátok idegesítőne...

Mennyire tartjátok idegesítőnek, ha a munkahelyi barátotokkal (legkedvesebb kollégátokkal) folytatott beszélgetésekbe beleszólogat egy kívülálló?

Figyelt kérdés

Az előző helyemen megesett ugyanis, hogy 1-2 ilyen csevelybe belefolytam és volt aki bevont a beszélgetésbe, volt, aki leállította a csevelyt és rám szólt, hogy ők egymás között társalogtak és minek kell beleszólnom (a téma nem magánéleti, tehát nem az otthoni dolgaikről szólt például).


A jelenlegi munkahelyemen új vagyok és nem tudom, merjek e így csevelyekbe belefolyni vagy inkább egyesével kommunikálljak másokkal?


Ti mennyire tartjátok tiszteletlennek, ha valaki hozzászól a beszélgetésetekhez? Szeretnék a nem idegesítő, de azért nem a teljesen elzárkózott kolléganő lenni.


2018. okt. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha valaki bekapcsolódik egy beszélgetésbe. Ha kettesben akarok beszélni egy kollégával, akkor félrehívom egy kávéra, vagy ilyesmi.
2018. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tartalmasan hozzá tudsz szólni, és nem "löksz ki" senkit a beszélgetésből, akkor azzal részemről nincs semmi baj. Ha csak bezavarsz, na akkor meg tudok pukkanni.

Egyszer fordult elő velem ilyesmi. Szünetben egymásra találtunk egyik osztálytársammal, percekig kellemesen elcseverésztünk, amikor is váratlanul bekapcsolódott egy harmadik is, aki olyan témát dobott fel, amihez nem csak mi nem tudtunk hozzászólni, hanem konkrétan ő sem. Az addig dinamikus beszélgetésből lett így egy zavartan egymásra mosolygós katyvasz, néha-néha egyikünk próbált felvetni valamit, de már megette a fene az egészet. Na azért nagyon haragudtam.

2018. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mert nem nagyo csacsogok senkivel sem.
2018. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Miert kell ilyen sz*rsagokkal foglalkozni jezus.

Nyilvan ismerkedni akar az ember es kozos pontot megtalalni a tobbiekkel azert akar bekapcsolodni a beszelgetesbe. Be kell vonni ot is es ennyi.

Ha meg olyan intim dologrol akarsz beszelgetni valakivel akkor hivd felre :D

2018. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!