Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől van, hogy a főnök egyik...

Mitől van, hogy a főnök egyik nap mindenhol előttem megy be, másnap meg udvarisan előre enged?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van. Első nap elhívott a főnök egyet kávézni, meg irodaberendezéseket venni, közben beszélgettünk munkahelyi dolgokról. Bárhová mentünk (kávézó, boltok, stb...), mindig előttem ment be az ajtón. Kicsit zavart is, de aztán úgy voltam vele, hogy csak egy idegen fickó, mit bánom én, hogy viselkedik. Másnap megint elhívott magával ide-oda, de akkor már kínosan ügyelt, h udvarias legyen és minden ajtóban, szűkebb átjárókban illedelmesen előre tessékelt.

Na, most mi változhatott meg?



2018. okt. 5. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szexibb nadrágot vettél fel.

A pasik azért engedik előre a (szép) nőket hogy közben tudják őket hátulról stírölni.

2018. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Most ért az illemtankönyv azon részéhez, mely ezt tárgyalja.

2. Az első napon rossz napja volt.

3. Pozitiv irányban változtak az érzései veled kapcsolatban.

4. Másnap új főnök volt.

2018. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:D Ez jó. Szerintem ugyanaz a fickó volt másnap is a főnök, hacsak nincs egy ikertestvére. :D

Amúgy másnap hosszú kabátban voltam, úh akkor hoppon maradhatott szegény. :D

2018. okt. 5. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"kávézó, boltok, stb."

Köztudomású, hogy idegen helyekre először a bátor és hősies férfinek kell belépnie, majd mikor megbizonyosodott, hogy nem üti le senki, nem lövik le stb, követi a félénk hölgy.

Ezt minden illemtan így tanítja.

2018. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet végiggondolta előző napi viselkedését utólag és átértékelte magában, ezért a következő nap tapasztalt változás.
2018. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a "veszélyes" helyre történő belépős dolgot tudom, de ugyanabba a kávézóba mentünk mindkét nap és ott is tapasztaltam a különböző "bánásmódot". :D
2018. okt. 5. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hohó, a bátor oroszlán emlékezett, hogy ott tegnap nem vágtak a fejéhez egy sörösüveget belépéskor, ezért már alkalmazta a "csak idegen helyekre belépéskor kell előremennem " szabályt.
2018. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm. Bár a második nap is mentünk olyan helyen is, ahol előtte való nap még nem voltunk és ott is előre engedett, így nem védted volna meg egy sörösüvegtámadástól, de hát nem is neki kell. :D

Most nem tudom, romlott vagy javult-e a renomém. Jobb, hogy előre engedett és ezzel figyelmességet "vívtam" ki nála vagy inkább rossz, hogy előre mehetek, mert rám hagyja az első pofont. :D

2018. okt. 5. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy első nap máson járt az agya, aztán rájött, hogy nem engedett előre. Én ha valami nagyobb melóban benne vagyok és kiszaladok a konyhába van hogy nem köszönök, vagy nem kívánok jóétvágyat és csak utána esik le.
2018. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"kiszaladok a konyhába van hogy nem köszönök, vagy nem kívánok jóétvágyat "


Az évszázad bűnténye. Soha nem derül ki, mi okozta.

2018. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!