Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakit felvesznek egy...

Ha valakit felvesznek egy munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra és nem sikerül neki a záróvizsga, és a pótvizsga sem, vissza kell fizetni a tanfolyam árát és a keresetpótlót?

Figyelt kérdés
Most készülök ilyen tanfolyamot elkezdeni, számítógépes adatrögzítő tanfolyamot, de félek ha nem sikerül akkor vissza kell fizetnem! De miből nincs 5-600 000 ft-om így is munkanélküli vagyok! Ha valaki tudja hogy működik ez légyszíves válaszoljon! Köszönöm!
2018. okt. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ne félj már ennyire! Eljársz az órákra, jegyzetelsz, ha nem értesz valamit kérdezel, sikerülni fog! És lesz utána munkát! Hajrá!
2018. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vissza kell fizetni, de benne van a szerződésben amit elolvasás és értelmezés után aláírsz, és vállalod.


Nem azzal kellene kezdened, hogy mi lesz ha nem sikerül, mert ennek az esélye elenyésző. Aki egy ilyen szintű képzést sem képes elsajátítani és záróvizsgát tenni, annak olyan hülyének kell lenni, ami eleve kizárja hogy felvételt nyerjen a képzésre. Akit felvettek, az képes elvégezni is, ez az alap. Sokan azon buknak el, hogy bár képesek, nem hajlandóak bejárni, tanulni, teljesíteni, szarnak az egészre.


Elmész, ott megtanítanak mindent. A te dolgod csak annyi hogy megtanulod ezeket. Ne gondold hogy majd pont a vizsgán akarnak kiszúrni bárkivel is. Aki normálisan áll hozzá a dolgokhoz, még akkor is átengedik ha amúgy teljesen hülye az egészhez, mert itt nem a büntetések osztogatása a cél meg az emberek ellehetetlenítése. Ha érettségi az előfeltétel, akkor a vizsga sem lesz meglepetés. Egy OKJ jellegű vizsga sehol nincs az érettségihez képest.


A válasz a fő kérdésre: majd behajtják, egyszer úgyis dolgozni fogsz valahol, legfeljebb levonják a fizetésedből.

2018. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átengednek, csak járj be. Persze tanulj, sík hülye ne legyél.


Ha sokat hiányzol igazolatlanul nem müködsz együtt, kakálsz az egészre, akkor szívatnak meg. Senkit sem akarnak meghúzni, ahhoz sík hülyének kell lenned az anyag nullszázalékát tudnod.


Mondok példát. pl. targonca vizsga, én a balesetmegelőzésre mentem, ha azt tudom, akkor nem vagy síkhülye, és átengednek.


Mondjukо húzok egy tételt, és hoppá fingom sincs. Akkor a vizsgabiztos hogy átmerjen engedni, olyat kérdez, hogy nem őlsz e meg senkit.


Amikor nem dolgozik a targoncával hogyan hagyja ott? (tehát kíváncsi arra, tanultál e valamit, vagyд. , kakiktál rá)


Hogy viszi az árút lejtőn?



Szóval feleslegesen parátol.

2018. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!