Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ki a hunyo ebbe a...

Zuzu82 kérdése:

Szerintetek ki a hunyo ebbe a sztoryba?

Figyelt kérdés

Azt azèrt megirom hogy nem sirni jottem ide, csak kivàncsi vagyok a kozvèlemènyre :D


Szoval, màsodèves egyetemista vagyok, az egyik oràn csoportba dolgozunk ilyen case of study-n, minden hèten irni kell egyet, bemutatni, stb, mindegy. A lènyeg: èn megirom az èn rèszemet, beadom csutortokon a kozosbe. szombat reggel irja az egyik csaj hogy ez igy meg ugy nem jo, itt meg ott javitsam ki, irjam àt, s feltètlen fontos hogy mèg hètfo (avagy ma) reggel 8-ra jojjek be elprobàlni, azt amit elvileg 4-kor adunk elo. Hàt erre mondtam èn hogy hètvègèn biztos nem fogok neki àlni irogatni, csajommal leszek vègig, nem dolgozok, jo volt az ugy ahogy beadtam. ès az is biztos hogy nem megyek be 8-ra elprobàlni (6-kor kellett volna kelnem ehhez, ma este 2-re èrtunk haza). Erre kivàgtak a csoportbol.

Ami azèrt is para, mert igy most ugye vizsgàhoz tanulhatok dupla annyit, mert nem nèzi a csoportmunkàt. Ah!


Na kit nèztek inkàbb a hunyonak?



2018. okt. 8. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Rámutattak a hibákra, te meg még pöffeszkedsz is. Példás hozzáállás, kisfiam.
2018. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha neked a csajod fontosabb, mint az egyetem...
2018. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem szerencsés dolog ez a hetes csoportmunka, mert nincs rá idő. Egy hét alatt nem lehet valamit rendesen elkészíteni, a másikét értékelni, korrigálni, összerakni. Jogos, ha te akarod beosztani a saját idődet, illetve előre kellett volna egyeztetni, hogy a javításra hétvégén kell, hogy sor kerüljön. A távolból nem lehet különböző emberek értékítéletét összehangolni.
2018. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ne idegesíts, hogy te egyetemista vagy???????

Üljél inkább vissza az általános iskolába, mert nem tudsz még helyesen írni sem, nemhogy fogalmazni!

Szállj le a magas lóról és húzd meg magad inkább!


Tudod te egyáltalán, mi az, hogy csapatban dolgozni?


Életed során alkalmazkodtál-e már másokhoz?


Szerinted ki nem sza...rja le a te kényelmedet, hogy neked mi a jó? Kit érdekel, hogy te ráérsz-e hétvégén és hogy éppen melyik csajoddal lógsz?


És még te kérdezed, ki a hunyó?? Hát TE vagy! Mert az ilyen embereket mindenhol utálják, ki nem állhatják és marhára nem akarnak veled együtt sem tanulni, sem dolgozni!

2018. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

hunyo = hunyó

ebbe a sztoriba = ebben a sztoriban

sirni = sírni

kiváncsi = kíváncsi

orán = órán

irni = írni/ megirom = megírom/irja = írja

igy = így

ugy = úgy

jo = jó

javitsam = javítsam

elprobálni = elpróbálni

neki álni = nekiállni

dolgozok = dolgozom

csoportbol = csoportból


Na vajon ki lehet a hunyó, ha egyszer te ilyen igényes srác vagy, ennyire odafigyelsz arra, mit adsz ki a kezedből. Hmm... 🤔

2018. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ujjal mutogatni, mindketten hülyék vagytok. Ő azért, mert túl későn írt kritikát és kezdett el szervezni, te azért, mert megoldások keresése helyett bunkózol és hisztizel. Utóbbi miatt bármilyen projekt / tanuló csoportból én is úgy vágtalak volna ki, hogy füstölsz.
2018. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért az, hogy egy egyetemista ilyen mélyen legyen értelmileg... Elsírom magam. Hogy sikerült bekerülnöd? Vagy tényleg ennyire lezüllesztették az oktatást?
2018. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mind hibásak vagytok, ha már csoport munka, oszlassuk el mindenkin a problémát. Sírd vissza magad, és szokd meg, hogy az életben nem minden a te igényeid szerint van.
2018. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Case of study se jelent semmit, csak a case study


De mindenki hibás, csoportmunkát együtt kellene csinálni, összeültetek egyáltalán legalább egyszer?

2018. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ti azèrt nagy fogyatèkosok vagytok, kedves vàlaszolok. Nem tollbamondàs egyetemre jàrok, kedves rovàsiràsos baràtok!


Ha èn megìrok egy szoveget, akkor azt vagy elfogadod, vagy elutasitod, de utobbi esetben egybol megirod hogy irjak egy ujat, nem vàrsz vele 2 napot. Egyetem meg nem azzal jàr hogy elcseszed a magànèletedet, sot, pont fordìtva kène lennie.


a csoportmunka pedig àltalàban egy faszsàg, egy olyan 5%-os esetenkènt tud igazàn mukodni. Ha csak magolàsrol van szo akkor eleve elvan az egpsz rontva.

2018. okt. 8. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!