Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan viszonyulnátok a...

Ti hogyan viszonyulnátok a munkahelyetekhez, ha ott nem vennének semmibe?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Másikat keresnék.
2018. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos a megbecsültség, hogy ne érezzem feleslegesnek magam abban a közegben, ahol vagyok. Ha hosszabb ideig fennállna az általad említett állapot, nem bírnék ott megmaradni.
2018. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne mivel pénzt keresni megyek amiböl épithettem az életem.Mások elismerése meg föleg nem érdekel mert magamnak akkarok meg felelni nem más elvárásainak.Mert amikor baj van senki nem fog segiteni az ember csak magára számithat ha meg segítenek egy idö után életképtelen lesz emberke.
2018. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnézem a bérjegyzékemet, hogy mennyit keresek amellett, hogy semmibe vettek. Ha elég nagy az összeg, akkor megvonom a vállamat és dolgozom tovább. Ha nem, továbbállok.
2018. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb tipliznék onnan - ha tudnék.
2018. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Mindig mérlegelek amikor elegem van Elég vastag a boríték és a munkaidő is jó. Úgyhogy be kell vennem a leszarom tablettát minden reggel.
2018. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!